To dla tego filmu Kevin Costner porzucił „Yellowstone”. Zobaczcie zapowiedź westernu „Horizon”!

W ostatnich miesiącach Kevin Costner gościł w tytułach artykułów wyłącznie za sprawą głośno komentowanych konfliktów – czy to z twórcami „Yellowstone” czy z byłą już żoną. Teraz w końcu o aktorze zrobi się nieco głośniej za sprawą jego wyczekiwanego filmu. Produkcja „Horizon” doczekała się właśnie pierwszej zapowiedzi i daty premiery.

Kevin Costner prezentuje swój nowy film „Horizon: An American Saga”

Horizon: An American Saga” ma być widowiskiem o rozmachu i epickości zbliżonej do filmu  „Tańczący z wilkami” z 1990 roku. Film skupi się na pokazaniu uroku Dzikiego Zachodu oraz tego, jak został zdobyty – i przegrany – za sprawą przelanej krwi, potu i łez wielu ludzi. Ambitna kinowa przygoda Costnera, obejmie cztery lata wojny secesyjnej, od 1861 do 1865 i zabierze widzów w emocjonalną podróż po kraju toczącym wojnę z samym sobą, doświadczaną przez pryzmat rodzin, przyjaciół i wrogów, z których wszyscy próbują odkryć, co tak naprawdę znaczy być obywatelami Stanów Zjednoczonych Ameryki.

Costner odpowiada za „Horizon” jako reżyser, ale zagrał w filmie także jedną z głównych ról i został producentem przedsięwzięcia, które zostało podzielone na dwa filmy. Pierwszy z nich trafi do kin 28 czerwca, a drugi 16 sierpnia 2024 roku. Obok Costnera w obsadzie są: Sienna Miller („Anatomia skandalu”), Sam Worthington („Avatar”) i Jamie Campbell Bower („Stranger Things”), Danny Huston („Yellowstone”). 

Sprawdź też:

horizon plakat filmu Kevin Costner-min.jpg

zdj. Ovidiu Hrubaru / depositphotos