To jedna z najlepszych polskich komedii ostatnich lat. Właśnie trafiła na Netflix!

To będzie dobry dzień dla miłośników polskiego kina. Na platformie Netflix zadebiutowała właśnie jedna z najlepszych polskich komedii kryminalnych ostatnich lat z gwiazdorską obsadą. Do oferty serwisu dołączył film „Niebezpieczni dżentelmeni” w reżyserii Macieja Kawalskiego.

Gwiazdy polskiego kina trafiły na Netflix. Premiera filmu „Niebezpieczni dżentelmeni

Netflix pokazuje ostatnio sporo polskich filmów i seriali i to nie tylko tych, które sam produkuje. Oferta serwisu streamingowego została właśnie powiększona o bardzo dobrze przyjętą przez widzów i krytyków komedię kryminalną „Niebezpieczni dżentelmeni”. Zobaczymy w nie jak  Marcin Dorociński, Andrzej Seweryn, Tomasz Kot oraz Wojciech Mecwaldowski radzą sobie z konsekwencjami zakopiańskiej imprezy, na której ktoś (dosłownie) zaliczył zgon, a wywołany alkoholem i narkotykami KAC GIEWONT pozostawił tęgie RYSY w świadomości i pamięci wszystkich uczestników.

Konicznie sprawdź też:

Tadeusz Boy-Żeleński (Tomasz Kot), Witkacy (Marcin Dorociński), Joseph Conrad (Andrzej Seweryn) i Bronisław Malinowski (Wojciech Mecwaldowski), cztery znakomitości zakopiańskiej bohemy budzą się po mocno zakrapianej, całonocnej imprezie. Głowy pękają im od kaca, nikt nic nie pamięta, a sytuacji nie poprawiają znalezione na podłodze zwłoki nieznanego mężczyzny. Dodatkowo do drzwi domu dobijają się stróże prawa, a to dopiero początek kłopotów. Rozpoczyna się wyścig z czasem, w którym bohaterowie muszą uwolnić się nie tylko od podejrzeń, ale też od równie niebezpiecznych środowiskowych plotek i wyjaśnić zagadkę tajemniczej śmierci. Za sprawą tych błyskotliwych dżentelmenów tętniące kulturalnym życiem Zakopane stanie się tłem wielkiej intrygi, w którą zamieszani będą gangsterzy, artyści i politycy, w tym Zofia Nałkowska czy Józef Piłsudski. Na drodze bohaterów stanie też sam Lenin, który akurat zawitał do Poronina.

 

zdj. burdun / depositphotos