Zakończono zdjęcia do serialu „Star Wars: Skeleton Crew”. Kiedy premiera na Disney+?

Padł ostatni klaps na planie serialu „Star Wars: Skeleton Crew”. Jeden z członków ekipy studia Lucasfilm potwierdził w mediach społecznościowych, że prace nad produkcją powstającą dla platformy Disney+ zostały już zakończone. Kiedy możemy spodziewać się premiery produkcji, w której wystąpił Jude Law?

Informację o zakończeniu zdjęć do serialu przekazał na Instagramie koordynator kaskaderów George Cottle. O tym, że na planie serialu padł już ostatni klaps, poinformowała także jedna z kaskaderek, Juliana Potter. Akcja serialu rozgrywa się po wydarzeniach z epizodu szóstego, czyli „Powrotu Jedi”. Tak samo, jak w przypadku „Mandaloriana” i „Księgi Boby Fetta” fabuła będzie dotyczyła następującego po upadku Imperium okresu rekonstrukcji.

Sprawdź też: Syn Wandy i Visiona powrócił? Pierwsze zdjęcia z planu nowego serialu Marvela

Studio Lucasfilm opisuje produkcję jako galaktyczną wersję klasycznych filmów przygodowych z lat 80. Za serial jako reżyser odpowiada twórca najnowszej trylogii o Spider-Manie, czyli Jon Watts. Scenariusz napisał Chris Ford pracujący przy filmie „Spider-Man: Homecoming”. Na stanowiskach producenckich nad projektem czuwają również Jon Favreau oraz Dave Filoni. Premiera serialu „Star Wars: Skeleton Crew” odbędzie się w serwisie Disney+ jeszcze w 2023 roku.

zdj. Disney