Totalny szok! „Zakonnica 2” w niewiarygodnie szybkim tempie trafi na HBO Max!

Już w październiku na platformie HBO Max będzie można obejrzeć film „Zakonnica 2”, który dopiero co pojawił się w kinach i przynosi całkiem przyzwoite wpływy do kas. Warner zdecydował się jednak na błyskawiczne przeniesienie horroru do swojego serwisu streamingowego. Poznajcie dokładną datę premiery.

Zakonnica 2” zaskakująco szybko trafi na HBO Max!

Warner tym razem postawił na jeszcze szybszą premierę w streamingu swojej najnowszej produkcji pokazywanej w kinach. Mimo że najnowszy horror ze świata „Obecności” cały czas wyświetlany jest jeszcze na dużym ekranie i regularnie dorzuca do swojego konta kolejne miliony dolarów, to produkcja szykowana jest już do debiutu na platformie HBO Max. Film debiutujący w kinach 8 września już pod koniec października będzie można oglądać z domowej kanapy w standardowej ofercie serwisu HBO Max! Stanie się to dokładnie 27 października, czyli równe 49 dni po premierze w dystrybucji kinowej.

To jedno z najszybszych przeniesień filmu Warnera z kinowej dystrybucji do streamingu w całej historii HBO Max. Żadna z tegorocznych produkcji nie mogła liczyć aż na tak błyskawiczny debiut w streamingu, a najbliżej był „Meg 2: Głębia”, który zostanie pokazany na platformie 29 września (56 dni po premierze w kinie).

Warner jeszcze raz – tym razem wyjątkowo dobitnie – pokazuje, że nie trzyma się żadnych sztywnie narzuconych zasad dotyczących terminu przenoszenia kinowych premier do streamingu. Przypomnijmy, że na HBO Max cały czas nie trafił jeszcze film o lalce Barbie debiutujący w kinach 21 lipca i wygląda na to, że nie pojawi się on na platformie przynajmniej do końca października. Jeśli natomiast idzie o szybką premierę „Zakonnicy 2”, to możemy przypuszczać, że studio chce przyciągnąć tym tytułem widzów szukających filmowych propozycji na Halloween i dlatego zdecydowało się na pokazanie jej w streamingu właśnie pod koniec października.

Koniecznie sprawdź też:

 

źródło: Filmozercy.com / zdj. HBO Max