Brad Pitt zasiadł za sterami Formuły 1. Mamy pierwsze spojrzenie na wyczekiwany hit

Zapnijcie pasy! Rusza kampania promocyjna nowego filmu od twórcy „Top Gun: Maverick” z Bradem Pittem w roli głównej. Na chwilę przed pokazaniem pierwszego zwiastun udostępniono debiutancki plakat prezentujący głównego bohatera wyczekiwanej superprodukcji.

Brad Pitt za sterami bolidu Formuły 1! Nadjeżdża pierwszy zwiastun

Niespełna rok przed kinową premierą rozpoczęło się właśnie promowanie nowego filmu oryginalnego Apple, który ma hit na miarę drugiego „Top Guna”. Technologiczny gigant stawiający kolejne kroki na rynku filmowej rozrywki zawiązał przy swoim nowym projekcie współpracę ze studiem Warner Bros. i chce rozbić bank produkcją, która ma przynieść widowiskowe sekwencje z Bradem Pittem za kierownicą bolidu Formuły 1.

W niedzielę przy okazji Grand Prix Wielkiej Brytanii otrzymamy pierwszy zwiastun filmu, który właśnie zyskał swój oficjalny tytuł „F1”, a dzisiaj pokazano nam pierwszy oficjalny plakat. Do amerykańskich kin produkcja ma trafić 27 czerwca 2025 roku, a dwa dni wcześniej pojawi się na rynkach zagranicznych.

Sprawdź też: Film na wieczór? Platforma Max proponuje Wam swój kinowy MEGA HIT.

Pitt wcieli się w doświadczonego i utytułowanego kierowcę, który wraca z emerytury i jeszcze raz zasiada za sterami bolidu Formuły 1, aby stać się mentorem dla młodszego kolegi z zespołu (Damson Idris). Film kręcony był podczas kilku Grand Prix Formuły 1 i ma zaprezentować widzom wyjątkowo realistyczne sekwencje akcji. W obsadzie są także: Kerry Condon („Duchy Inisherin”), Javier Bardem, Sarah Niles („Ted Lasso”), Kim Bodnia („Pusher”), Samson Kayo („Bańka”) i Tobias Menzies („Outlander”).

Scenariusz do filmu przygotował Ehren Kruger. Za reżyserią odpowiada Joseph Kosinski, z którym Kruger pracował już przy doskonale przyjętym sequeluTop Guna”. Producentem przedsięwzięcia jest Jerry Bruckheimer, mający w swoim dorobku niezliczoną liczbę hitowych produkcji, wśród których są takie tytuły jak „Piraci z Karaibów”, „Skarb Narodów” czy „Bad Boys”.

Brad Pitt F1

zdj. Warner Bros.