Zawirowania w planach HBO Max. Premiera nowego „Detektywa” przesunięta na 2024 rok!

Z tegorocznej listy wyjątkowo mocno wyczekiwanych serialowych powrotów odpadła nam właśnie kolejna pozycja. Wszyscy fani serialowej antologii „Detektyw” będą musieli niestety poczekać nieco dłużej, niż planowano na premierę czwartej odsłony. Nowa seria z udziałem Jodie Foster i Kali Reis trafi na HBO Max dopiero w 2024 roku.

Czwarty sezon „Detektywa” dopiero w 2024 roku

Co prawda HBO nie ogłosiło wcześniej konkretnej daty premiery serialu „True Detective: Night Country”, ale czwarta część tej kryminalnej antologii znalazła się oficjalnie w zapowiedziach programowych platformy HBO Max na 2023 rok. Nie są to już aktualne informacje, bowiem premiera serial została właśnie przesunięta na styczeń 2024 roku. Dokładny powód opóźnienia nie jest znany, ale możemy z dużym prawdopodobieństwem założyć, że podobnie jak w przypadku innych filmów i seriali chodzi tutaj o opóźnienia spowodowane strajkami aktorów i scenarzystów.

Serial „Detektyw” zdobył ogromną popularność dzięki pierwszej serii z 2014 roku, w której zagrali Matthew McConaughey i Woody Harrelson. Widzowie docenili go za wyjątkową atmosferę, intrygującą fabule i znakomitym występom obydwu gwiazdorów. Każdy nowy sezon przynosi widzom nową historię i nowe zagadki do rozwiązania.  

Koniecznie sprawdź:

Historia nowego sezonu skoncentruje się na detektyw Liz Danvers oraz Evangeline Navarro, które starają się rozwiązać sprawę zniknięcia sześciu mężczyzn pracujących na arktycznej stacji badawczej Tsalal. Kiedy w Ennis na Alasce zapada długa zimowa noc, bez śladu znika sześć osób obsługujących Arktyczną Stację Badawczą Tsalal. Aby rozwiązać tę sprawę, policjantki Liz Danvers (Jodie Foster) i Evangeline Navarro (Kali Reis) będą musiały zmierzyć się z mrokiem, także tym, który noszą w sobie, i stanąć twarzą w twarz z niedającymi spokoju prawdami, które kryją się pod wieczną zmarzliną.

źródło: deadline.com / zdj. HBO