Ziemscy rodzice Supermana w komplecie. Martha Kent obsadzona w nowym filmie DC

Znamy kolejne nazwisko z obsady nowego filmu o przygodach Supermana. Chwilę po tym, jak ogłoszono, kto zagra Jonathana Kenta, przyszła pora na ujawnienie, kto wcieli się w jego żonę Marthę Kent.

Neva Howell zagra Marthę Kent w nowym filmie o Supermanie

Nowy Superman znalazł swoich ziemskich rodziców. Kilkanaście godzin temu informowaliśmy, że w nową wersję Jonathana Kenta  wcieli się Pruitt Taylor Vince, a teraz ogłoszono, że obsadzono także rolę jego żony i ziemskiej matki Clarka Kenta. W produkcji tworzonej przez Jamesa Gunna jako Martha Kent pojawi się Neva Howell. W poprzednich produkcjach z dużego ekranu bohaterkę zagrały takie aktorki jak Phyllis Thaxter, która wystąpiła „Supermanie” z 1978 roku oraz Diane Lane, którą mogliśmy oglądać w „Człowieku ze stali”.

Gunn postawił na obsadzenie w rolach ziemskich rodziców Supermana zdecydowanie mniej rozpoznawalnych aktorów. Neva Howell na co dzień mieszka w Chattanooga w stanie Tennessee i nie ma na swoim koncie żadnych głośniejszych tytułów czy to z dużego, czy też małego ekranu. Ostatni raz pojawiła się w filmie „Ghosts of the Ozarks” z 2021 roku, którego ocena na IMDB wynosi 4,6 na 10.

Sprawdź też: Serial „For All Mankind” dostanie 5. sezon! Będzie też spin-off o radzieckim programie kosmicznym.

Główne role w produkcji Superman”, która zadebiutuje w kinach 11 lipca 2025 roku, grają: David Corenswet jako Clark KentRachel Brosnahan jako Lois Lane i Nicholas Hoult jako Lex Luthor. W obsadzie są dodatkowo: Nathan Fillion jako Zielona Latarnia, Isabela Merced jako Hawkgirl, Edi Gathegi jako Mister Terrific oraz Anthony Carrigan jako Metamorpho. 

źródło: thewrap.com / zdj. DC Comics / IMDB