Zobaczcie czołówkę nowej animacji ze świata „Star Treka”

Paramount pokazał czołówkę do nowego serialu animowanego osadzonego w uniwersum „Star Treka”. W przewidzianym dla najmłodszych widzów „Star Treku: Prodigy” usłyszymy głosy takich aktorów jak Kate Mulgrew, Elle Purnell i John Noble. Data premiery w ramach platformy Paramount+ nie została jeszcze ujawniona.

Noble zagra w animacji niejakiego Divinera, szefa placówki górniczej na asteroidzie Tars Lamora. Bohater usiłuje zlokalizować porzucony przez Federację eksperymentalny okręt U.S.S. Protostar. Tymczasem statek wpada w ręce sześciu nastoletnich kosmitów, którzy dowiadują się, jak poradzić sobie za sterami dzięki treningowemu oprogramowaniu o imieniu Janeway (w tej roli Kate Mulgrew). Wkrótce okazuje się, że na mostku U.S.S. Protostar znajduje się też córka Divinera, Gwyn (zagrana przez Elle Purnell). Jimmi Simpson udzieli swojego głosu Drednokowi, bezdusznemu pajęczakowatemu robotowi na usługach Divinera.

W obsadzie głosowej animacji są też Brett Gray, Angus Imrie, Rylee Alazraqui, Dee Bradley Baker i Jason Mantzoukas. Za produkcję odpowiadają Kevin i Dan Hageman („Ninjago”, „ Łowcy Trolli: Przebudzenie Tytanów”) oraz studia Eye Animation, Nickelodeon Animation Studio, Secret Hideout i Roddenberry Entertainment.

zdj. Paramount Pictures