Żółwie Ninja wracają w nowym serialu! Spin-off „Zmutowanego chaosu” z pierwszą zapowiedzią

„Tales of the Teenage Mutant Ninja Turtles” będzie naszym kolejnym spotkaniem z paczką kultowych nowojorskich wojowników. Platforma streamingowa Paramount+ zamieściła w sieci debiutancką zapowiedź nowego serialu animowanego, który przedstawi dalsze losy bohaterów celebrowanego „Zmutowanego chaosu”.

Nadchodzi nowy serial o Żółwiach Ninja! Spin-off „Zmutowanego chaosu” z pierwszą zapowiedzią

O nowej animacji, posiłkującej się odrębną, dwuwymiarową stylistyką od ostatniego pełnometrażowego widowiska o żółwiach wiemy jeszcze od lata 2023 roku. Kierownicy serwisu streamingowego Paramountu zlecili wówczas realizację aż dwóch sezonów serialu – jednocześnie toczą się też przygotowania kolejnego filmowego widowiska, którego premiera odbędzie się już na wielkim ekranie.

Sprawdź też: HBO szykuje nowy prequel „Gry o tron”! Jednak zobaczymy, jak Aegon podbił Westeros!

Dzięki pierwszej zapowiedzi serialu zatytułowanego „Tales of the Teenage Mutant Ninja Turtles” dowiedzieliśmy się, że produkcja rozegra się pomiędzy wydarzeniami „jedynki” i przyszłego filmu. Choć dokładny opis fabuły nie został jeszcze udostępniony, odcinkowa odsłona „Żółwi” ma przedstawić kultowych mutantów mierzących się z nowo pozyskanym – w wyniku wydarzeń filmu – statusem herosów. Tymczasem na horyzoncie pojawią się zupełnie nowe zagrożenia. Donatello, Michelangelo, Leonardo i Raphael będą mogli liczyć na pomoc ze strony sojuszników ze „Zmutowanego chaosu”. Których dokładnie – tego streamer jeszcze nie ujawnił.

Za wyprodukowanie „Tales of the Teenage Mutant Ninja Turtles” odpowiadają twórcy „The Boys”. Kiedy premiera?

W głosowej obsadzie „Tales of the Teenage Mutant Ninja Turtles” wrócą gwiazdy ubiegłorocznego filmu: Micah Abbey, Shamon Brown Jr., Nicolas Cantu oraz Brady Noon. Jako producenci serialem zajęli się przede wszystkim Seth Rogen i Evan Goldberg – współtwórcy „The Boys”, „Kaznodziei” i „Niezwyciężonego” – którzy w tym samym charakterze czuwali też nad „Zmutowanym chaosem”. Za realizację Paramount odpowiada wspólnie ze stacją Nickelodeon.

Dokładna data premiery serialu nie została jeszcze ujawniona. Paramount+ zapowiada jednak, że do debiutu animowanego spin-offu „Zmutowanego chaosu” dojdzie już latem tego roku

Sprawdź też: To Warner nakręci kostiumowy thriller o wampirach od Ryana Cooglera i Michaela B. Jordana

Dodajmy, że jednocześnie z przygotowaniami serialu, toczą się prace nad pełnometrażową kontynuacją ostatniego filmu o Żółwiach Ninja. Premiery należy spodziewać się jednak dopiero za nieco ponad dwa lata.

źródło: Screen Rant / zdj. Paramount Pictures