Will Smith w zwiastunie „Emancipation”. Nowe zdjęcia z filmu od Apple TV+

W pierwszej połowie grudnia widzowie Apple TV+ otrzymają okazję do zobaczenia filmu „Emancipation”, czyli wielkiego filmowego comebacku Willa Smitha. Rzućcie okiem jak film Antoine'a Fuqui prezentuje się na zwiastunie i dwóch nowych fotkach.

Scenariusz do opartego na prawdziwej historii widowiska napisał William N. Collag. Głównym bohaterem produkcji będzie Peter, niewolnik uciekający przez bagna Luizjany przed podążającymi jego tropem łowcami. Bohater trafia ostatecznie w szeregi armii Unii, która staje się jego jedyną szansą na zyskanie wolności. Choć temat filmu został w ostatnich miesiącach wyciszony, z uwagi na pooscarową kontrowersję wokół Willa Smitha, produkcja miała okazać się dużym hitem w następstwie pokazów testowych. Pojawiły się wręcz głosy, że to najlepsze widowisko Fuqui od czasu kultowego „Dnia próby” z 2001 roku.

Sprawdź też: Koniec z wieloma Batmanami na ekranie. David Zaslav zapowiada darmową platformę Warnera.

Poza Smithem, w obsadzie „Emancipation” są Ben Foster, Charmaine Bingwa, Gilbert Owuor oraz Mustafa ShakirSteven Ogg („The Walking Dead”), Grant Harvey („Królestwo zwierząt”), Ronnie Gene Blevins („Joe”), Jayson Warner Smith („The Walking Dead”), Jabbar Lewis („The Terminal List”), Michael Luwoye („Hamilton”) oraz Aaron Moten („Rodzina w oparach”). 

Emancipation” trafi do streamingu już 9 grudnia. Tydzień wcześniej, czyli dokładnie 2 grudnia zadebiutuje natomiast na ekranach kin. 

Emancipation-nowe-zdjęcie.JPG

Emancipation-nowe-zdjęcie-2.JPG

Zdj. Apple