Zostały dwa miesiące do premiery nowego „Indiany Jonesa”. Zerknijcie na ekskluzywne fotki z „Artefaktu przeznaczenia”

Dwa miesiące dzielą nas od premiery ostatniej przygody Indiany Jonesa, w którego raz jeszcze wciela się Harrison Ford. Z okazji nadchodzącej premiery „Artefaktu przeznaczenia” w sieci pojawiły się dwie następne fotki. Tym razem przyjrzycie się samemu Fordowi oraz Phoebe Waller-Bridge, która zagrała chrześnicę kultowego archeologa.

Fabuła filmu „Indiana Jones i Artefakt przeznaczenia” rozegra się na wiele lat po zakończeniu drugiej wojny światowej, ale przeciwnikami tytułowego bohatera ponownie będą naziści chcący przejąć ponownie kontrolę nad światem. Produkcja zabierze nas do 1969 roku i pokaże, jak Indiana odnajduje się w erze wyścigu kosmicznego pomiędzy USA i ZSRR. Chęć przegonienia Rosjan przez Amerykanów i wylądowania na Księżycu niesie ze sobą kilka niewygodnych dla Indiany Jonesa faktów. W opracowywanie kosmicznych planów zaangażowani są bowiem byli naziści.

Głównym złoczyńcą będzie Voller grany przez Madsa Mikkelsena szukający tajemniczego artefaktu, który dałby mu wielką moc. Indiana Jones będzie próbował przeszkodzić Vollerowi w osiągnięciu celu i spróbuje dotrzeć do artefaktu jako pierwszy. W imieniu Vollera będzie działał też Klaber, w którego wcielił się Boyd Holbrook. Po stronie Indiany stanie natomiast jego chrześnicą, Helena.

Premiera nowego „Indy'ego” odbędzie się na ekranach kin 30 czerwca tego roku. W obsadzie obok znaleźli się również: Antonio Banderas, Toby Jones, Thomas Kretschmann, Shaunette Renée Wilson. Za reżyserię odpowiada natomiast James Mangold, twórca takich filmowych hitów jak „Logan” czy „Le Mans '66.

Indiana-Jones-5-Harrison-Ford-Phoebe-Waller-Bridge.jpg

Indiana-Jones-5-Harrison-Ford.jpg

zdj. Disney / Total Film