Andrew Garfield wróci jako Spider-Man, ale nie w tym filmie, o którym myślicie!

Wraca temat powrotu Andrew Garfielda do roli Spider-Mana. Chwilę po tym, jak aktor osobiście wlał odrobinę nadziei w serca fanów wyczekujących na jego powrót, pojawił się przeciek sugerujący, że Garfielda faktycznie zobaczymy w jednym z nadchodzących projektów Marvela.

Andrew Garfield powróci jako Spider-Man? Ponownie ma spotkać innych herosów

Filmowe produkcje o Spider-Manie przeżywają ostatnio najlepszy okres w całej swojej historii. Gigantycznym sukcesem kasowym okazał się film „Spider-Man: Bez drogi do domu”, a świetnie w kinach poradziła sobie też animacja „Spider-Man: Poprzez multiwersum”, która przy okazji zebrała znakomite opinie od widzów i krytyków. Nic więc dziwnego, że fani z utęsknieniem wyczekują na informacje o planach na stworzenie „Spider-Mana 4” lub „Niesamowitego Spider-Mana 3”, w których do swoich ról mogliby powrócić Tobey Maguire i Andrew Garfield. Jak na razie pojawiła się jedynie nie do końca wiarygodna plotka sugerująca, że Sam Raimi ma przygotowywać się do stworzenia czwartego „Spider-Mana”, ale teraz mamy dobre wieści, dla tych wypatrujących powrotu Garfielda.

Koniecznie sprawdź też:

Aktor ma powrócić jako Peter Parker w nowym filmie o Avengersach. Prezes Marvel Studios jeszcze przed wybuchem strajków skontaktował się podobno z Garfieldem i rozmawiał z nim w sprawie występu w zaplanowanej na 2027 rok produkcji „Secret Wars”. Film ma doprowadzić do wielkiego wydarzenia, w ramach którego na ekranie spotka się mnóstwo bohaterów Marvela pochodzących z całego multiwersum. Nie powinno nas dziwić, że Feige chce, aby w nich znalazł się także Garfield, który cieszy się ogromną popularnością wśród fanów i miał swój udział przy produkcji, która zgarnęła z kas kin 1,921 mld dolarów. Pamiętajcie, że jak na razie cały czas jest to jeszcze niepotwierdzona plotka, więc powinniśmy traktować ją cały czas z dystansem.

zdj. Sony Pictures