„Barbie” już do obejrzenia na VOD. Gdzie zobaczyć największy hit tego roku?!

Doczekaliśmy się. Największy kinowy hit tego roku i jedna z największych premier wszech czasów rusza teraz na podbój małego ekranu! Od dzisiaj „Barbie” z Margot Robbie możecie oglądać już w polskich serwisach VOD.

Barbie” dostępna na VOD. Kiedy trafi na HBO Max?

  • Film „Barbie” jest dostępny w polskich serwisach VOD od 12 września.
  • W serwisie HBO Max film „Barbie” pojawi się najwcześniej jesienią. Stanie się to jednak najprawdopodobniej dopiero w pierwszej połowie października.
  • Film „Barbie” dostępny jest w tej chwili do obejrzenia między innymi w serwisie Player i iTunes.

Barbie” miała trafić do amerykańskich serwisów VOD już 5 września, ale ostatecznie premiera została przesunięta o tydzień. Wyznaczony na 12 września debiut filmu objął też polski rynek. Widowisko z Margot Robbie trafiło właśnie do polskich sklepów VOD, czyli 53 dni po debiucie w kinach. Jeśli natomiast chcecie poczekać na premierę w serwisie HBO Max, to filmowa produkcja o lalce Barbie zawita do streamingu najwcześniej 22 września. Włodarze Warnera zapowiadali bowiem, że stanie się to dopiero jesienią, ale nie oczekujcie, że dojdzie do tego już na początku kalendarzowej jesieni. Najpewniej będziemy musieli poczekać na premierę w streamingu do pierwszej połowy października.

Koniecznie sprawdź:

W tej chwili „Barbie” dostępna jest do obejrzenia w serwisach VOD. W przypadku sklepów: Prime Video, iTunes i Rakuten do kupienia i wypożyczenia dostępne są wersje w rozdzielczości 4K z systemem Dolby Vision i oryginalną ścieżką dźwiękową w formacie Dolby Atmos.

Film „Barbie” dostępny jest od 12 września w polskich serwisach VOD. Gdzie obejrzeć?

Platforma Wypożyczenie Kupno
Prime Video 49,99 zł 64,99 zł
Premiery Canal+   49,99 zł brak
iTunes 49,99 zł 64,99 zł
Rakuten 49,99 zł 69,99 zł
Player 40,00 zł brak
Vectra VOD 39,99 zł brak

 

zdj. Warner Bros.