SkyShowtime też walczy o polskiego widza! Cały rok z miesięcznym rabatem! Jak skorzystać?

Platforma SkyShowtime też chce walczyć o polskiego widza i chwilę po tym, jak swoją rewelacyjną promocję na abonament uruchomił Disney+ serwis łączący w sobie oferty platform Peacock i Paramount+ wystartował ze swoją akcją promocyjną. Jak z niej skorzystać?

Promocja na dostęp do SkyShowtime. Jak skorzystać z niższej ceny?

Debiutująca w lutym tego roku platforma SkyShowtime przygotowała nową promocję dla widzów chcących rozpocząć oglądanie filmów i seriali oferowanych w serwisie będącym połączeniem amerykańskich platform Peacock i Paramount+. Już teraz możecie zdecydować się na wykupienie miesięcznej subskrypcji w obniżonej cenie 14,99 zł! Co warte podkreślenia, otrzymacie gwarancję utrzymania tej ceny cały najbliższy rok! Nie musicie natomiast wcale opłacać z góry rocznego abonamentu. Co miesiąc z Waszego konta będzie pobierana opłata w wysokości 14,99 zł.

Koniecznie sprawdź:

Jak działa promocja na SkyShowtime? Wyjaśniamy zasady

Co miesiąc przez pierwsze 12 miesięcy subskrypcji SkyShowtime będzie pobierana opłata w wysokości 14,99 zł miesięcznie zamiast standardowej ceny miesięcznej wynoszącej 24,99 zł. Po upływie pierwszych 12 miesięcy subskrypcja SkyShowtime zostanie automatycznie przedłużona, a jej cena wzrośnie do wysokości 24,99 zł za miesiąc lub innej jeśli standardowe ceny ulegną w międzyczasie zmianie. Jednocześnie cały czas w ciągu pierwszego roku macie możliwość anulowania subskrypcji bez żadnych dodatkowych opłat. Co więcej, jeśli anulujesz subskrypcję w ciągu pierwszych 12 miesięcy, nadal będziesz mieć dostęp do serwisu do następnej miesięcznej daty rozliczenia i nie będziesz obciążany opłatami od tej daty.

Informacje o promocji znajdziecie na dedykowanej stronie w serwisie SkyShowtime. Z obniżki możecie skorzystać tylko do 30 września 2023 do godziny 23:59!

imgsst_native_images_640x360_pl-1692702753655.jpg

zdj. SkyShwotime