Bomba dla fanów „Cyberpunka 2077”! Aktorski serial już w drodze!

To już pewne! Do świata „Cyberpunka 2077” wrócimy w aktorskim serialu. Spółka CD PROJEKT RED znana graczom na całym świecie za sprawą serii „Wiedźmin” oraz właśnie „Cyberpunk 2077” ogłosiła nawiązanie współpracy z popularną wytwórnią Anonymous Content. Celem tej kolaboracji jest stworzenie aktorskiego serialu live-action osadzonego w futurystycznym uniwersum „Cyberpunka 2077”.

Powrót do Night City! Aktorski serial „Cyberpunk 2077” zapowiedziany

Anonymous Content to niezależna, globalna wytwórnia zajmująca się produkcją filmowych i serialowych treści, która ma na swoim koncie wiele nagradzanych produkcji, w tym takie hity jak „Detektyw” i „Mr. Robot”. Wytwórnia była również zaangażowana w tworzenie oscarowych filmów kinowych, takich jak „Zjawa” czy „Spotlight”. Współpraca z CD PROJEKT RED w ramach wspólnej inicjatywy zakłada, że w tworzenie serialu będą zaangażowani między innymi Garret Kemble, szef działu produkcji telewizyjnych, Ryan Schwartz, dyrektor ds. rozwoju, oraz David Levine, doświadczony kreatywny dyrektor znany z pracy nad takimi hitami jak „Detektyw”, „Westworld” i „Czysta Krew”. Levine odegrał również kluczową rolę w produkcji pierwszych sezonów kultowego serialu „Gra o Tron”.

Najnowsze produkcje wytwórni Anonymous Content to takie hity jak „Saint X” w reżyserii Dee Rees, „Shantaram” z udziałem Charlie Hunnam, „Ostatnie dni Ptolemeusza Greya” z Samuel L. Jacksonem i Dominique Fishback w rolach głównych oraz drugi sezon serialu „Co lepsze momenty”. Wytwórnia pracuje również nad czwartym sezonem „Detektywa” z Jodie Foster w roli głównej, serialową adaptacją, a także produkcjami takimi jak „Disclaimer” od Alfonso Cuaróna z Cate Blanchett i Kevinem Kline'em oraz „Savant” z udziałem Jessiki Chastain.

Projekt live-action w świecie „Cyberpunka 2077” pozostaje na ten moment na bardzo wczesnym stadium rozwoju. Rozpoczęto właśnie poszukiwania scenarzysty mającego zająć się napisaniem historii. Produkcję będą nadzorować Garrett Kemble, David Levine, Ryan Schwartz i Bard Dorros, a także Charlie Scully. Projekt zostanie zrealizowany przez AC Studios, część Anonymous Content, we współpracy z twórcami gry „Cyberpunk 2077”.

Sprawdź też:

zdj. cdprojektred