Najnowszy film Bondzie w końcu do obejrzenia w telewizji. Kiedy emisja na TVP1?

W październiku na antenie TVP1 będzie można obejrzeć najnowszy film o przygodach Jamesa Bonda. Produkcja „Nie czas umierać” będąca już dwudziestym piątym filmem z serii o przygodach agenta 007 pierwszy raz zadebiutuje na otwartym kanale w polskiej telewizji.

Nie czas umierać” do obejrzenia na TVP1. Kiedy emisja?

W sobotę 14 października o godzinie 21:35 stacja TVP1 wyemituje film „Nie czas umierać”. Jest to ostatnia część cyklu z udziałem Daniela Craiga, który rozstał się z rolą Jamesa Bonda po piętnastu latach i pięciu filmach. Produkcja miała swoją światową premierę 28 września 2021 roku i cieszyła się uznaniem wśród widzów oraz krytyków. Nagrodzono ją między innymi Oscarem  za najlepszą piosenkę wykonaną przez Billie Eilish.

Do tej pory „Nie czas umierać” pojawiał się w telewizji wyłącznie za pośrednictwem kanałów HBO. Na otwartym kanale będzie to jej debiut. Dla widzów, którzy nie będą mogli obejrzeć filmu w sobotni wieczór, TVP zaplanowało powtórkę 15 października o godzinie 23:10. W streamingu wszystkie filmy o Bondzie dostępne są w tym momencie w ofercie serwisu Prime Video.

James Bond opuszcza czynną służbę i cieszy się spokojnym życiem na Jamajce. Tymczasem jednak jego stary przyjaciel Felix Leiter z CIA zwraca się do niego o pomoc. Misja uratowania porwanego naukowca okazuje się o wiele bardziej zdradliwa, niż mogłoby się wydawać i naprowadza agenta 007 na ślad tajemniczego złoczyńcy, dysponującego nową, niezwykle niebezpieczną technologią.

Koniecznie sprawdź też:

zdj. MGM