​​To już pewne! Charlie Cox wróci jako Daredevil nie tylko w swoim serialu!

Marvel dostarczał ostatnio widzom ogromną ilość treści zarówno za sprawą platformy Disney+, jak i kinowego ekranu. Po powrocie Boba Igera na stanowisko CEO Disney, firma ma postawić jednak na bardziej zrównoważony rozwój oferty, dlatego seriale MCU będą nieco rzadziej pojawiały się w streamingu. Jeden z nich ma jednak przynieść widzom wyczekiwany powrót Daredevila i nie chodzi tutaj wcale o zapowiedziany już wcześniej solowy serial z przygodami tego herosa! ​​

Charlie Cox wróci jako Daredevil w kolejnym serialu. Gdzie go zobaczymy?

Marvel ujawnił właśnie oficjalny opis serialu „Echo” i przedstawił obsadę produkcji będącej spin-offem serialu „Hawkeye”. Dzięki temu zyskaliśmy właśnie potwierdzenie, że Matt Murdock, w którego wciela się Charlie Cox, pojawi się w tej produkcji, która ma być niejako kolejnym wstępem do solowej serii z przygodami Daredevila. W obsadzie serialu zobaczymy też Vincenta D'Onofrio mającego wrócić do roli Kingpina. To kolejna przesłanka przemawiająca za tym, że produkcja o Echo będzie jakoś związana z wydarzeniami zaplanowanymi później na serial o Daredevilu, w którym Kingpin ma odegrać istotną rolę.

Serial „Echo” będzie koncentrował się na tym, jak Maya próbuje odnaleźć swoją własną drogę w walce z przestępczością, aby na dobre przeistoczyć się w superbohaterkę znaną jako Echo. Bohaterka będzie musiała zmierzyć się ze swoją przeszłością i ponownie połączyć z indiańskim dziedzictwem, aby móc ruszyć naprzód. Z ujawnionej listy wynika, że w serialu pojawią się też: Chaske Spencer jako Henry, Tantoo Cardinal jako Chula, Graham Greene jako Skully, Cody Lightning jako Biscuits, Devery Jacobs jako Bonnie oraz Zahn McClarnon jako William Lopez.

Część fanów nie jest jednak pewna, czy Echo potrzebowała własnego serialu, na co Marvel najwyraźniej postanowił zareagować i w odpowiedzi na mniejsze zainteresowanie projektem, zdecydował o zmianie dotychczasowej praktyki udostępniania odcinków w tygodniowych odstępach. Wszystkie epizody Echo trafią na Disney+ jednego dnia. Co więcej, niedawno dowiedzieliśmy się, że serial, który pierwotnie miał składać się z sześciu odcinków, prawdopodobnie zostanie skrócony do pięciu epizodów w celu poprawy tempa. Echotrafi do streamingu w styczniu 2024 roku.

Koniecznie sprawdź też:

zdj. Marvel