Czekaliście na to z utęsknieniem! Jeden z najlepszych seriali roku w końcu trafi do Polski!

Po długim oczekiwaniu polscy widzowie w końcu doczekają się premiery jednego z najlepiej ocenianych seriali tego roku. Platforma SkyShowtime potwierdziła już dzienną datę premiery wyczekiwanego przez wielu widzów serialu „Poker Face” stworzonego przez Riana Johnsona, autora takich hitów jak „Na noże” czy „Glass Onion”.

Kiedy premiera serialu „Poker Face” w Polsce? Znamy datę premiery.

  • Znamy w końcu datę premiery nowego serialu kryminalnego od Riana Johnsona.
  • Polska premiera serialu „Poker Face” została wyznaczona na 15 września w serwisie SkyShowtime.
  • W dniu premiery pokazane zostaną 2 odcinki. Kolejne będą emitowane co – tydzień po jednym.

Serial „Poker Face” trafi we wrześniu na SkyShowtime

Serial „Poker Face” debiutujący za oceanem w serwisie Peacock, w końcu trafi też do polskiej publiczności. Wyjątkowo pozytywne przyjęcie produkcji przez widzów i krytyków z USA sprawiło, że polscy widzowie z ciekawością i zniecierpliwieniem wyczekiwali wiadomości o polskiej premierze „Poker Face”. Dzisiaj już wiemy, że od 15 września będziemy mogli cieszyć się tym wyczekiwanym serialem. Na początek udostępnione zostaną jednak tylko dwa odcinki. Kolejne będą debiutowały z tygodniowym odstępem (po jednym).

Koniecznie sprawdź:

Główną gwiazdą serialu jest Natasha Lyonne, znana między innymi z serialu „Orange is the New Black”. Serial utrzymany jest w konwencji mystery-of-the-week i opowiada o losach Charlie, kobiety posiadającej niezwykłą zdolność do rozpoznawania kłamstw. Podróżując po Stanach Zjednoczonych swoim Plymouthem Barracuda, bohaterka spotyka nowych bohaterów i staje w obliczu dziwnych zbrodni, którym musi dokładnie się przyjrzeć. Każdy z 10 odcinków skupia się na innej sprawie. Dodajmy, że już kilka miesięcy temu serial został oficjalnie przedłużony na drugi sezon!

zdj. SkyShowtime