Daniel Radcliffe w końcu dołączy do Marvela?! Jego rola może ucieszyć wielu fanów!

Kolejny dzień, kolejny świeżutki przeciek na temat filmu Deadpool 3. Na dobry początek nowego tygodnia zza kulis Marvela docierają do nas informacje na temat zaskakującego castingu Daniela Radcliffe'a znanego widzom przede wszystkim z roli Harry'ego Pottera.

Harry Potter w Marvelu? Daniel Radcliffe z tajemniczą rolą w Deadpoolu 3

Ostatnio dzień bez nowej plotki na temat castingu trzeciego Deadpoola” wydaje się dniem straconym. Najnowsza z nich ucieszy wszystkich chcących zobaczyć w filmowych uniwersum Marvela uwielbianego przez miliony fanów na świecie Daniela Radcliffe'a. Aktor znany wszystkim z roli Harry'ego Pottera w końcu ma dołączyć do MCU i niewykluczone, że pojawi się w roli, z którą wielbiciele łączyli go już wielokrotnie.

Według najnowszych informacji Daniela Richtmana – jednego ze scooperów cieszących się dobrą opinią – Daniel Radcliffe, gwiazdor Harry'ego Pottera został obsadzony w trzecim filmie o przygodach Deadpoola. Źródło tej informacji zaznacza jednak, że to w kogo wcieli się Radcliffe, jest na ten moment owiane tajemnicą. Nie ujawniono żadnych dodatkowych szczegółów na temat castingu aktora, ale warto przypomnieć, że najpopularniejszą teorią jest to, że Radcliffe wcieli się w alternatywną wersję Wolverine'a. Źródłem tego przekonania wśród fanów jest wcześniejsza plotka sugerująca, że to właśnie Daniel Radcliffe był brany pod uwagę przez Marvela jako kandydat do zagrania nowej wersji Logana w ramach nowego otwarcia dla filmów o X-Menach.

Koniecznie sprawdź:

Na ten moment nie powinniśmy traktować tej informacji jako pewnej, ale wydaje się prawdopodobne, że aktor pojawi się w filmie chociażby na chwilę w ramach zabawnego cameo. Trudno jednak na razie spekulować, czy otworzy mu to drzwi do kolejnych produkcji i pozostania w Marvelu w roli Logana. Cały czas nie możemy też wykluczyć, że Radcliffe zagra zupełnie innego bohatera i odegra nieco istotniejszą rolę w fabule. Pozostaje nam czekać na kolejne doniesienia z planu, a te pojawią się dopiero po wznowieniu prac, które zostały przerwane ze względu na trwające strajki aktorów i scenarzystów.

Kinowy debiut „Deadpoola 3” zaplanowano na 3 maja 2024 roku. Oprócz Ryana Reynoldsa i Hugh Jackmana w obsadzie zobaczymy też Morenę Baccarin jako Vanessę oraz Matthew McFadyena („Sukcesja”) i Emmę Corin („The Crown”). Swoje role powtórzą też Brianna Hildebrand („Lucyfer”) oraz Shioli Kutsuna („Zabójczy rejs”) odpowiednio jako Negasonic Teenage Warhead oraz Yukio, a także Leslie Uggams jako Niewidoma Al, Karan Soni jako Dopinder i Rob Delaney jako Peter. W obsadzie nie pojawi się natomiast Zazie Beetz. Reżyseruje Shawn Levy.

źródło:  zdj. Xavier Collin / Depositphotos / Marvel