Deadpool i klasyczne barwy Wolverine’a. Zobaczcie nowe logo filmu o antybohaterze Marvela

W studiu Marvela trwają postprodukcyjne prace nad trzecią odsłoną „Deadpoola”, a Kevin Feige promuje widowisko podczas ceremonii rozdania nagród Saturn. Szef superbohaterskiej wytwórni wziął udział w gali prezentując nowe logo nadchodzącego filmu.

Nadchodzi zwiastun filmu Deadpool 3” – premiera 11 lutego

Przypomnijmy, że prace zdjęciowe na planie „Deadoola 3” dobiegły końca jeszcze w końcówce ubiegłego miesiąca. Choć na pierwsze materiały z filmu, w którym dojdzie do spotkania tytułowego najemnika z Wolverine'em trzeba będzie jeszcze poczekać, szef Marvel Studios podsunął fanom, jak będzie prezentowało się oficjalne logo.

Na paru zdjęciach, które przedostały się do sieci zobaczycie Kevina Feigego uchwyconego w trakcie odbierania statuetki dla najlepszego filmu superbohaterskiego roku (wyróżnienie powędrowało do „Strażników Galaktyki 3” Jamesa Gunna) – kierownik studnia znalazł się na scenie w czapce przedstawiającej logo trzeciego „Deadpoola”, zawierające zarówno odniesienia do wizerunku postaci Ryana Reynoldsa i Hugh Jackmana (który wystąpi w filmie w klasycznym komiksowym stroju Wolverine'a). Warto dodać, że na odwrocie czapki mógł znaleźć się też oficjalny tytuł filmu – niestety przez wzgląd na niską jakość materiałów z nagród Saturn internauci nie zdołali odszyfrować treści nadruku. Wygląda jednak na to, że tytuł produkcji będzie nieco dłuższy niż „Deadpool 3”.

Nieco lepsze spojrzenie na logo filmu zobaczycie też na instagramowym profilu Jamesa Gunna.

Według ostatnich zapowiedzi „Deadpool 3” będzie gotowy na premierę, którą Disney zaplanował na 26 lipca tego roku. W obsadzie oprócz Reynoldsa i Jackmana znaleźli się jeszcze: Karan Soni (jako Dopinder), Leslie Uggams (jako Niewidoma Al), Morena Baccarin (Vanessa), Stefan  (Colossus), Brianna Hildebrand (Negasonic Teenage Warhead), Shioli Kutsuna (Yukio) i Rob Delaney (Peter).

Sprawdź też: Nowy „Indiana Jones” z premierą na PS5? Studio rozważa wypuszczenie gry na konsolę Sony

Oficjalnie potwierdzono, że swoją rolę Elektry w filmie powtórzy ​​Jennifer Garner. W sferze plotek mówi się natomiast o udziale takich gwiazd jak: Wesley Snipes, James Marsden, Famke Janssen, Patrick Stewart, Ian McKellen, Dafne Keen czy Taylor Swift.

Źródło: Discussing Film zdj. Disney