Disney już szykuje kolejny serial „Star Wars”. Tak będą wyglądali jego bohaterowie!

Disney szykuje na początek czerwca premierę serialu „Akolita” osadzonego w świecie „Gwiezdnych wojen”. Za kulisami trwają już jednak przygotowania do uruchomienia kampanii promocyjnej następnej serii rozgrywającej się w odległej galaktyce. Właśnie pokazano grafikę przedstawiającą jej głównych bohaterów.

Skeleton Crew” to nowy serial z „Gwiezdnych wojen”. Tak wyglądają bohaterowie

Pojawił się wyciek ujawniający pierwsze spojrzenie na czwórkę głównych bohaterów serialu Skeleton Crew”, który pierwotnie miał debiutować jeszcze w 2023 roku. Produkcja była promowana w zeszłym roku na Star Wars Celebration odbywającym się w Londynie, gdzie uczestnicy wydarzenia mogli po raz pierwszy zobaczyć pierwsze materiały z nowego serialu. Od tego czasu studio Lucasfilm nadal nie zdecydowało się jednak na opublikowanie żadnego materiału w Internecie, ale z pomocą przychodzi wyciek pierwszej grafiki promocyjnej. Widzimy na niej czwórkę młodych bohaterów, którzy będą stali na czele serialu. Obok nich w obsadzie pojawi się też Jude Law mający grać podobno nowego rycerza Jedi.

Sprawdź też: Takiego miecza świetlnego jeszcze na ekranie nie było! Do „Gwiezdnych wojen” wraca kultowa broń.

Serial zapowiadany jest jako gwiezdnowojenna wersja klasycznych filmów przygodowych z lat 80. w stylu „E.T.” i „Goonies”. Główną rolę – postać charakteryzowaną jako nauczyciel, który wraz z grupą nastoletnich podopiecznych wchodzi w konflikt z bandą kosmicznych piratów – zagrał w serialu wspomniany Jude Law. Twórcy serialu dodawali, że Skeleton Crew będzie mocno samodzielną produkcją i aby cieszyć się z seansu, nie trzeba znać żadnych wcześniejszych produkcji ze świata „Gwiezdnych wojen”.

Za wyreżyserowanie odcinków „Skeleton Crew” odpowiedzieli między innymi Jon Watts („Spider-Man: Homecoming”), Jake Schreier („Awantura”), David Lowery („Zielony Rycerz. Green Knight”) oraz Daniel Kwan i Daniel Scheinert („Wszystko wszędzie naraz”).

skelton crew serial star wars

zdj. Lucasfilm