Disney+ podnosi ceny w Polsce! Jak zapewnić sobie tańsze oglądanie nawet na rok?

To ostatni moment, aby skorzystać z trwającej jeszcze promocji na abonament serwisu Disney+. Na chwilę przed stałym podniesieniem ceny możecie zapewnić sobie dostęp do filmów i seriali Marvela, Disneya, Star Wars i innych marek w wyjątkowo niskiej cenie. Jak skorzystać z oferty? Wyjaśniamy krok po kroku.

Ostatnia szansa na skorzystanie z promocji Disney+! 75% taniej na 3 miesiące

Tylko do 20 września 2023 roku możesz wykupić dostęp do platformy Disney+ w wyjątkowo niskiej cenie 6,99 zł. W ramach akcji promocyjnej cena ta będzie obowiązywała aż przez trzy miesiące. To aż o 75% taniej niż normalna cena miesięcznej subskrypcji, która wynosi 28,99 zł.

Disney+ jest jedną z najpopularniejszych platform streamingowych w Polsce i na świecie. Serwis oferuje ogromny wybór treści dla. Możesz oglądać w nim klasyczne animacje Disneya, nowe hity filmowe i seriale dostępne wyłącznie na Disney+, takie jak „Mała syrenka”, „Ahsoka”, „The Bear” czy „Zbrodnie po sąsiedzku” z Seleną Gomez w roli głównej. Platforma daje też dostęp do wszystkich filmów i seriali Marvela, w tym takich nowości jak nadchodzący w październiku drugi sezon „Lokiego”.

Z platformy Disney+ można korzystać jednocześnie na czterech różnych urządzeniach i stworzyć do siedmiu profili na jednym koncie. Niektóre treści dostępne są w rozdzielczości 4K z systemem Dolby Vision i oryginalną ścieżką dźwiękową w formacie Dolby Atmos.

Koniecznie sprawdź:

Jak najlepiej wykorzystać trwającą promocję przed podwyżką cen na Disney+?

Uwaga! Pamiętajcie, że od 6 grudnia cena dostępu do Disney+ zostanie podniesiona w Polsce. Za miesięczny dostęp do serwisu będzie trzeba wówczas zapłacić 37,99 zł. Z kolei wykupienie rocznego abonamentu będzie wiązało się z kosztem wynoszącym 379,90 zł. W przypadku nowych klientów  wyższa cena będzie obowiązywała już od 1 listopada! Jeśli zatem chcecie na dłużej związać się z platformą Disney+ to najlepiej jeszcze przed końcem października przejść na roczny abonament w obecnej cenie 289,90 zł! 

Najtańsze rozwiązanie wygląda następująco: do 20 września wykupujecie miesięczny abonament za 6,99 zł na jeden miesiąc. Po tym okresie 20 października przechodzicie na roczny abonament w obowiązującej jeszcze niższej cenie 289,90 zł i oglądacie Disney+ przez rok nie musząc martwić się podwyżką ceny. Pamiętajcie, aby po wykupieniu miesięcznego abonamentu w cenie 6,99 zł dokonać od razu anulowania subskrypcji, tak aby nie została ona po miesiącu automatycznie odnowiona. Oczywiście po anulowaniu nadal będziecie mogli korzystać z serwisu przez cały miesiąc.

zdj. Emre Akkoyun / Depositphotos