Disney+ znowu to zrobił! Premiera „Lokiego” przyspieszona! O której godzinie pojawi się w Polsce?

Jeśli nie możecie się doczekać powrotu Lokiego i jego nowych przygód w multiwersum, to mamy dla Was dobrą wiadomość! Platforma Disney+ postanowiła zaskoczyć widzów i przyspieszyła premierę drugiego sezonu serialu „Lokiego”. O której godzinie serial pojawi się w Polsce?

Serial „Loki” wróci wcześniej. O której godzinie premiera w Polsce?

Drugi sezon serialu „Loki” pojawi się w serwisie Disney+ nieco wcześniej niż pierwotnie planowano. Pierwotnie mówiło się, że produkcja zadebiutuje w streamingu 6 października, ale zdecydowano się na przyspieszenie debiutu już na 5 października. Premiera odbędzie się 6 godzin wcześniej, co oznacza, że dla widzów w Polsce pierwszy odcinek drugiego sezonu „Lokiego” dostępny będzie nie od godziny 09:00 rano w piątek, a już o godzinie 03:00 w nocy. Nie wiemy jeszcze, czy nowa godzina emisji zostanie utrzymana również przy kolejnych odcinkach. Podobną zmianę Disney zastosował ostatnio przy serialu „Ahsoka”.

Drugi sezon „Lokiego” ma być jeszcze bardziej ekscytujący i zaskakujący niż pierwszy. Główny bohater (Tom Hiddleston) będzie musiał stawić czoła nowym wyzwaniom i zagadkom, które wynikają z istnienia multiwersum. Loki będzie szukał odpowiedzi na pytania o swoją wolną wolę, swoją rolę w kosmosie i swoje uczucia do Sylvie (Sophia Di Martino), kobiecej wersji siebie, która zabiła Kanga (Jonathan Majors), twórcę TVA. Na swojej drodze ponownie spotka też agenta Mobiusa (Owen Wilson), i pracującą w TVA agentkę B-15 (Wunmi Mosaku) oraz Renslayer (Gugu Mbatha-Raw).

W drugim sezonie serialu zobaczymy aktorów znanych z pierwszego sezonu, a także kilka nowych twarzy. Do obsady dołączą Rafael Casal, Kate Dickie, Liz Carr, Ke Huy Quan i Neil Ellice.

Koniecznie sprawdź:

zdj. Marvel