Drugi sezon „Andora” na Disney+ dopiero w 2024 roku. Znamy przybliżoną datę premiery

Jeśli czekacie na drugi sezon serialu „Andor”, to musicie uzbroić się w spore pokłady cierpliwości. Produkcja emitowana przez platformę Disney+ powróci do widzów dopiero w przyszłym roku. Twórcy potwierdzili właśnie, że zdjęcia są mniej więcej w połowie i ekipa spędzi na planie jeszcze kilka miesięcy.

Kiedy premiera drugiego sezonu „Andora”? Serial wróci latem 2024 roku

Tony Gilroy, twórca popularnej gwiezdnowojennej serii od serwisu Disney+ wyjawił na trwającym właśnie Star Wars Celebration, że zdjęcia do drugiego sezonu „Andora” wystartowały zgodnie z planem w listopadzie zeszłego roku. Aktualnie ekipa znajduje się mniej więcej w połowie drogi do ukończenia zdjęć i ma pracować nad serialem do sierpnia. Gilroy potwierdził też, że „Andor” powróci do widzów latem 2024 roku.

Sprawdź też: Batman i Spider-Man w jednym filmie? James Gunn o szansach na wspólny projekt Marvela i DC.

W drugim sezonie serialu Disney+ poznamy dalsze losy Cassiana Andora, bohatera filmu „Gwiezdne Wojny: Łotr 1”. Za kamerę nie powróci przy okazji drugiego sezonu żaden z dotychczasowych twórców – potwierdził to ostatnio producent serialu. Wyreżyserowaniem nowych odcinków zajmą się Ariel Kleiman, Janus Metz i Alonso Ruizpalacios.

zdj. Disney / Lucasfilm