Emma Stone rusza na podbój streamingu! Aktorka w intrygującym serialu od SkyShowtime

Emma Stone i Nathan Fielder spróbują tej jesieni zawojować streamingowe podwórko i rozwalą przy okazji kilka ścian. Aktorski duet pojawi się niedługo w produkcji „The Curse” przygotowanej dla stacji Showtime przez braci Safdie pracujących ostatnio nad filmem „Nieoszlifowane diamenty”.

Klątwa, nowożeńcy i remonty: Czym jest „The Curse” z udziałem Emmy Stone?

W „The Curse” poznamy historię pary nowożeńców, których dotknęła podobno klątwa zakłócająca ich związek i próbę poczęcia dziecka. Jednocześnie para bierze udział w nowym reality show o remontach domów. Pierwsze zdjęcia promocyjne pokazane właśnie przez Showtime przedstawiają Stone i Fieldera gotowych do wyburzania ścian w domu i przeprowadzenia generalnego remontu! Ponadto zaprezentowano też trzeciego bohatera serialu granego przez Benny'ego Safdiego.

Oprócz Stone, Fieldera i Safdiego, obsada „The Curse” obejmuje takie nazwiska jak Barkhad Abdi ( „Kapitan Phillips”), Corbin Bernsen („L.A. Law”) i Constance Shulman („Orange Is the New Black”). Fielder i Safdie pełnią rolę współtwórców, scenarzystów i producentów wykonawczych. Jak współtwórca nad serialem czuwał też Josh Safdie. Serial zadebiutuje na stacji Showtime już 12 listopada. W Polsce pojawi się dopiero w 2024 roku na platformie SkyShowtime. Na pierwszy sezon złoży się 10 odcinków.

Koniecznie sprawdź też:

the-curse-2-min.jpg

the-curse-3-min.jpg

the-curse-min.jpg

the curse 4-min.jpg

zdj. Xavier Collin / depositphotos Showtime