Fani w szoku – Hulu anulowało serial „Wielka” z Elle Fanning po trzech sezonach!

To koniec serialu „Wielka”. Komediowa produkcja z Elle Fanning i Nicholasem Houltem została anulowana po trzech sezonach. Stacja Hulu odpowiedzialna za produkcję serii zdecydowała, że seria nie powróci z czwartym sezonem.

Czy będzie czwarty sezon serialu „Wielka”?

  • Platforma Hulu zaskoczyła fanów serialu „Wielka” i odwołała serial z Elle Fanning i Nicholasem Houltem po trzech seriach.
  • Serial „Wielka” nie powróci do widzów z czwartym sezonem. Przyczyny anulowania produkcji nie zostały ujawnione.

Hulu zaskakuje fanów. Serial „Wielka” anulowany po trzech sezonach

Trzeci sezon „Wielkiej” debiutował na małym ekranie 12 maja i skupiał się na pracy Katarzyny (Fanning) i Piotra (Hoult) nad naprawą ich małżeństwa. Najnowsza i jak się właśnie okazało finałowa seria, nie zakończyła się typowym cliffhangerem – pod koniec widzimy, że Katarzyna mocno rozwinęła się jako władczyni Rosji. Fani liczyli jednak, że serial opowie dalsze przygody głównej bohaterki i pokaże, jak radziła sobie podczas samodzielnych rządów nad wielkim krajem.

Nie wiemy aktualnie, co tak naprawdę skłoniło włodarzy Hulu do anulowania serialu po trzech sezonach.  „Wielka” cieszyła się dobrymi ocenami wśród krytyków i widzów. Była też doceniana przez przedstawicieli branży – zebrała siedem nominacji do nagrody Emmy. W zeszłym roku zabrała ze sobą do domu statuetkę Emmy za kostiumy, a Fanning i Hoult otrzymali swoje pierwsze nominacje za główne role. Sama Fanning ma na koncie także wiele innych nominacji za rolę Katarzyny, w tym dwie do Złotego Globu.

Koniecznie sprawdź:

Wielka” to satyryczne spojrzenie na okres rządów Katarzyny Wielkiej w XVIII-wiecznej Rosji. Serial podejmuje fikcyjne i pełne anachronizmów losy przyszłej carycy, przedstawionej jako romantyczna, młoda dziewczyna, która przybywa do Rosji celem wyjścia za cara Piotra I.

źródło: deadline.com / zdj. Hulu