Prime Video znowu stawia na dobre kino! „Córka” już za chwilę trafi na platformę

Prime Video przez cały październik proponowało widzom sporo filmowych nowości i nie zamierza rezygnować z dodawania ciekawych tytułów do swojego katalogu także w kolejnym miesiącu. Już teraz wiemy, że na początku listopada do oferty serwisu Amazona zawita jeden z najlepszych filmów 2021 roku, dramat Córka.

Prime Video przynosi kolejną godną uwagi premierę. To film Córka

zdjecie z filmu corka dakota johnson i olivia colman-min.jpg

Na początek listopada serwis Prime Video przygotował premierę filmu „Córka”, czyli debiutu reżyserskiego Maggie Gyllenhaal, którego główną gwiazdą jest Olivia Colman. Produkcja zebrała bardzo dobre recenzje od krytyków – aż 94% pozytywnych recenzji w serwisie Rotten Tomatoes i ocena 7,90 w dziesięciostopniowej skali i to przy 237 tekstach. Wyraźnie gorzej film odebrali jednak sami widzowie, z których tylko 52% ocenia ją pozytywnie. W ich przypadku średnia not to 3,00 w pięciostopniowej skali.

Córka”, która zadebiutuje w ofercie Prime Video już 2 listopada, bazuje na bestsellerowej powieści Eleny Ferrante. Obserwujemy w niej, jak Leda (laureatka Oscara Olivia Colman) udaje się na wakacje do Grecji. Planuje czytać, wypoczywać na prywatnej plaży i korzystać z urlopu. Spokój intymnego kurortu zaburza jednak przybycie ekscentrycznej rodziny zamieszkującej największą z willi na wyspie. Uwagę głównej bohaterki przykuwa przede wszystkim Nina (Dakota Johnson), która mierzy się z trudami bycia młodą mamą i wychowywania kilkuletniej córki. Obserwowanie tajemniczej nieznajomej wywołuje wspomnienia z okresu macierzyństwa, z którymi Leda od wielu lat nie miała odwagi się skonfrontować. Wracają wspomnienia i widma decyzji z przeszłości, których nie da się już cofnąć.

Koniecznie sprawdź też inne wiadomości o filmach i serialach:

zdj. PAVEL MURAVEV / Depositphotos