Film jeszcze nie wyszedł, a Snyder już potwierdził wersję reżyserską. Będzie tylko dla dorosłych!

Dopiero co zobaczyliśmy zwiastun nowego filmu „Rebel Moon”, a Zack Snyder potwierdził już, że jego najnowsza produkcja doczeka się też wersji reżyserskiej. Co więcej, rozszerzona edycja doczeka się zmiany kategorii wiekowej i zostanie przygotowana dla dorosłego widza.

Zack Snyder pokaże reżyserską wersję Rebel Moon

Promując swój najnowszy film, Snyder przyznał, że możliwość stworzenia wersji reżyserskiej została zaproponowana jako „część planu” już we wstępnej rozmowie, którą odbył z przedstawicielami platformy Netflix na temat realizacji „Rebel Moon”. W grudniu film trafi do serwisu w bardziej przyjaznej dla rodzinnego widza wersji PG-13, a w kolejnych miesiącach mamy ujrzeć wersję z kategorią wiekową R dedykowaną dorosłym osobom. Co więcej, Snyder potwierdził, że taka praktyka będzie dotyczyła dwóch części „Rebel Moon”, a wersje reżyserskie dodadzą w obydwu przypadkach co najmniej 30 minut nowego materiału.

Pierwsza część filmu „Rebel Moon” zadebiutuje na platformie Netflix dokładnie 22 grudnia. Druga zostanie pokazana widzom 19 kwietnia 2024 roku.

Koniecznie sprawdź:

źródło: insider.com / zdj. Netflix