Gal Gadot jednak powróci jako Wonder Woman! Aktorka stworzy 3. część z Jamesem Gunnem

Podczas gdy wszystkie gwiazdy na niebie wskazywały, że Gal Gadot pożegnała się z rolą Wonder Woman, odtwórczyni roli najpopularniejszej kobiecej superbohaterki zaprzeczyła medialnym doniesieniom. Choć w zapowiedzianym przez Jamesa Gunna rysie zrebootowanego uniwersum DC zabrakło miejsca dla kultowej Amazonki, wygląda na to, że heroska znajdzie się w odświeżonym panteonie kostiumowych śmiałków

Gal Gadot nie rozstała się z rolą Wonder Woman? Aktorka odpowiada

Niedługo po przejęciu filmowego uniwersum DC przez Gunna i Petera Safrana trzecia odsłona „Wonder Woman” w interpretacji Patty Jenkins została anulowana. Od tamtego czasu przyszłość Gadot w kreacji superheroski była niejasna, a kolejne medialne komunikaty (jak choćby te o zmianach castingowych Supermana czy Batmana) sugerowały raczej rozstanie Izraelki z rolą. Aktorka co prawda pojawiła się w charakterze cameo zarówno w sequelu Shazama, jak i filmie o Flashu, jednak projekty te nie wchodzą w skład rebootu DCU.

Tymczasem zdezorientowani fani pozostają... zdezorientowani. Kiedy każdy miłośnik DC zdążył już w gruncie rzeczy pożegnać się z Gadot i rozglądać się za potencjalnymi zastępczyniami, gwiazda kina wyznała, że daleko jej do rozstania się z rolą. 38-letnia ex-modelka wprawiła kinomanów w jeszcze większą konsternację, udzielając wywiadu serwisowi ComicBook, w którym stwierdziła, że trzecią część „Wonder Woman” tworzyć będzie wspólnie z nowymi szefami DC Studios.

Uwielbiam portretować Wonder Woman. To bardzo bliskie mojemu sercu. Z tego, co usłyszałam od Jamesa [Gunna] i Petera [Safrana], wynika, że wspólnie zrealizujemy Wonder Woman 3.
 
Wypowiedź gwiazdy kina pokrywa się niejako ze stwierdzeniem Gunna sprzed kilku miesięcy, kiedy to nowy współprezes studia zapewniał fanów, żenie wyrzucił Gadot” z DC. Nawet pomimo rzucenia nowego światła, kwestia przyszłości aktorki w zrebootowanym uniwersum komiksowym Warnera pozostaje zawiła. Dodajmy, że w planach wytwórni wobec DC znajduje się wciąż serial „Paradise Lost” skupiający się na intrygach Amazonek na Themyscirze. Być może to właśnie tam trafi Gadot jako Wonder Woman. Inną potencjalną opcją jest również produkcja animowana, którą swego czasu zasugerował Gunn
 
Źródło: ComicBook / Zdj. Warner Bros.