Godzilla wkracza na Apple TV+! To będzie największa premiera jesieni?

Apple TV+ szykuje na jesień wielką serialową premierę. Już w listopadzie na platformie zadebiutuje produkcja osadzona w uniwersum ostatnich filmów o Godzilli i King Kongu. Produkcja „Monarch: Dziedzictwo potworów”  z głównymi rolami Kurta Russella i jego syna Wyatta Russella doczekała się nowego plakatu.

Fani „Godzilli” doczekają się serialu! Nadciąga „Monarch: Dziedzictwo potworów ”

Serial został osadzony po wydarzeniach z pierwszego filmu o Godzilli z 2014 roku, w którym starcie między Godzillą a Tytanami zrównało San Francisco z ziemią i ustanowiło nową, szokującą rzeczywistością. Historia przedstawi dzieje rodziny próbującej odkryć ukryte tajemnice związane z potworami i spuścizną łącząca ich z tajną organizacją znaną jako Monarch. Podążając śladami ojca, rodzeństwo trafia na ślady wiodące ich do lat 50. ubiegłego wieku i ukrywanego przed opinią publiczną świata potworów oraz postaci oficera Lee Shawa (przedstawionego na dwóch różnych etapach życia – w latach 50. i współcześnie – i zagranego przez obu Russellów).

To Cię zainteresuje!

Dla Kurta Russella występ w produkcji Apple TV+ jest z pierwszych ról na małym ekranie od wielu dekad. Jeden z ostatnich występów w serialu aktor zaliczył w 1977 roku za sprawą „Hawaii Five-0”. Jego syn, Wyatt Russell, pojawiała się wcześniej w odcinkowcach „Classified” i „Falcon i Zimowy żołnierz”. W obsadzie serialu są też: Anna Sawai („Pachinko”), Kiersey Clemons („Dope”), Ren Watabe („461 Lunch Boxes”), Joe Tippett („Mare z Easttown”) i Elisa Lasowski („Wersal”).

Kiedy premiera „Monarch: Dziedzictwo potworów”?

Showrunnerem serialu jest Chris Black, producent mający w swoim dorobku wiele telewizyjnych przebojów, wśród których znajdziemy takie produkcje jak „Star Trek: Enterprise”, „Mad Men” oraz „Gotowe na wszystko”. Premiera serialu „Monarch: Dziedzictwo potworów” została wyznaczona w serwisie Apple TV+ na 17 listopada tego roku.

monarch apple tv poster-min.jpeg

zdj. Apple TV+