Harrison Ford, Mads Mikkelsen, Phoebe Waller-Bridge. Główne gwiazdy „Indiany Jonesa” na własnych plakatach

Już tylko miesiąc dzieli nas od premiery następnej – i zarazem finałowej – odsłony „Indiany Jonesa”. W przygotowaniu na debiut filmu do sieci trafiło kilka nowych plakatów widowiska. Zobaczcie jak prezentują się na nich główne gwiazdy filmu: Mads Mikkelsen, Phoebe Waller-Bridge i oczywiście Harrison Ford, który „Artefaktem przeznaczenia” pożegna się z rolą kultowego archeologa.

Akcja „Arefaktu przeznaczenia” rozegra się na wiele lat po zakończeniu drugiej wojny światowej, ale przeciwnikami tytułowego bohatera ponownie będą naziści chcący przejąć ponownie kontrolę nad światem. Produkcja zabierze nas do 1969 roku i pokaże, jak Indiana odnajduje się w erze wyścigu kosmicznego pomiędzy USA i ZSRR. Chęć przegonienia Rosjan przez Amerykanów i wylądowania na Księżycu niesie ze sobą kilka niewygodnych dla Indiany Jonesa faktów. W opracowywanie kosmicznych planów zaangażowani są bowiem byli naziściZa reżyserię odpowiada natomiast James Mangold, twórca takich filmowych hitów jak „Logan” czy „Le Mans '66”.

Sprawdź też: Doczekaliśmy się! Legendarna seria filmów w końcu trafiła na Disney+ i to w 4K!

Przypomnijmy, że film doczekał się premierowego pokazu podczas Festiwalu Filmowego w Cannes i niestety na chwilę obecną jest najsłabiej ocenianą odsłoną kultowego przygodowego cyklu. Na podstawie dotychczasowych 45 recenzji zebranych w serwisie Rotten Tomatoes wynik filmu przekalkulowano na rozczarowujące 49%.

Premiera na ekranach kin odbędzie się dokładnie 30 czerwca.

Indiana Jones nowy plakat.JPG

Indiana Jones Mads Mikkelsen.JPG

Indiana Jones Phoebe Waller-Bridge.JPG

Indiana Jones Harrison Ford.JPG

Zdj. Disney