Twórcy jednego z najlepszych seriali Netfliksa już na planie! Ruszyły zdjęcia do 3. sezonu

Nie trzeba było długo czekać, by Netflix zabrał się za realizację następnego rozdziału „Heartstoppera”! Streamer zamieścił w sieci oficjalny komunikat, że prace zdjęciowe na planie trzeciego sezonu już wystartowały – do produkcji przystąpiono zatem niecałe dwa miesiące po udostępnieniu ostatniej serii odcinków. 

Ekipa 3. sezonu „Heartstopper” weszła na plan!

Heartstopper” powrócił na Netfliksa dokładnie 3 sierpnia, stając się w drugim sezonie jedną z najchętniej oglądanych nowych produkcji streamera. W drodze na szczyt toplisty dziesięciu najpopularniejszych tytułów pierwszego tygodnia sierpnia serial inspirowany komiksem autorstwa Alice Oseman zajął drugą pozycję. Wyprzedziły go wówczas tylko nowe odcinki „Prawnika z Lincolna”. Jeszcze przed przedstawieniem widzów następnych losów Nicka i Charliego streamer ujawnił, że sezon trzeci znajduje się w planach, zaś teraz oficjalnie potwierdzono, że ekipa serialu powróciła już na plan. Zdjęcia będą toczyć się w najbliższych miesiącach w okolicach Londynu.

Sprawdź też:

W obsadzie trzeciego sezonu powrócą najpewniej niemal wszystkie gwiazdy dotychczasowych odcinków: Joe Locke (jako Charlie), Kit Connor (Nick), William Gao (Tao), Yasmine Finney (Elle), Tobie Donovan (Isaac), Cormac Hyde-Corrin (Harry), Rhea Norwood (Imogen), Corinna Brown (Tara) i Kizzy Edgell (Darcy). Jedną z istotnych zmian będzie jednak nieobecność w obsadzie Sebastiana Crofta, który nie powróci do roli Bena

Na trzecią serię złoży się osiem odcinków, z których pierwszy nosić będzie tytuł „Love” (czy możemy zatem spodziewać się wyznania miłości, którego zabrakło ostatecznie w sezonie drugim?). Wobec szybkiego wejścia na plan można założyć, że następny rozdział „Heartstoppera” zadebiutuje na Netfliksie w okolicach jesieni przyszłego roku.

zdj. Natalia Kononchuk / Depositphotos