Iron Man, Kapitan Ameryka i muzyka z „Avengersów”. W finałowym zwiastunie „The Marvels” króluje nostalgia

W obliczu fatalnych wyników przedsprzedażowych, Marvel postanowił zmienić podejście do promowania swojego najnowszego filmowego widowiska. W finałowym zwiastunie „The Marvels” nawiązano do najpopularniejszych postaci superbohaterskiego uniwersum. W materiale usłyszymy też motyw muzyczny Avengersów.

Avengersi pomagają w promowaniu filmu „The Marvels

W „The Marvels” na ekranie zobaczymy sugerowany jeszcze od serialu na Disney+ team-up Carol Danvers/Kapitan Marvel (w tej roli powraca Brie Larson), Kamala Khan/Ms. Marvel (Iman Vellani) oraz Monica Rambeau (Teyonah Parris). Na ich drodze znajdzie się potężna przeciwniczka: Dar-Benn (Zawe Ashton) reprezentująca nową erę Imperium Kree.

W ramach ostatniego ruchu marketingowego, mającego zapewne odratować sytuację filmu w obliczu bardzo niewielkiego przedpremierowego zainteresowania, Marvel wpisał w nową zapowiedź najsłynniejszych bohaterów ubiegłych filmów. W ostatnim zwiastunie nową misję Carol Danvers zestawiono z zadaniem ratowania uniwersum, przed którym kilka lat temu stanęli Tony Stark (Robert Downey Jr.) i Steve Rogers (Chris Evans). Zerknijcie na efekt.

Nowe widowisko Marvela zadebiutuje w najbliższy piątek

Za kamerą „The Marvels” stanęła debiutująca w MCU Nia DaCosta, mająca w dorobku dobrze przyjęty reboot „Candymana” produkcji Jordana Peele'a. Reżyserka sporządziła też scenariusz filmu, wspólnie z Megan McDonnell, Elissą Karasik i Zebem Wellsem.

Film wejdzie do kin na całym świecie dokładnie 10 listopada.

zdj. Marvel