Jesień pod znakiem Apple TV+. Kolejny serialowy hit platformy powróci jeszcze w tym roku!

Apple TV+ potwierdziło dokładną datę powrotu jednego z najciekawszych tytułów w swojej oryginalnej ofercie. Mowa o docenionym przez krytyków i subskrybentów usługi dramacie szpiegowskim „Kulawe konie” z główną rolą Gary'ego Oldmana. Tak jak zapowiadano, debiut trzeciego sezonu czeka nas jeszcze tej jesieni. Kiedy dokładnie?

Protagonistą serialu jest Jackson Lamb, równie genialny, co irytujący szpieg brytyjskiego MI5, który z powodu swoich zawodowych wpadek trafia do zespołu Slough House składającego się ze skompromitowanych pracowników agencji. Produkcja bazuje na cyklu popularnych powieści autorstwa Micka Herrona, w którego skład wchodzi dziesięć tytułów. Trzecia seria odcinków przeniesie widzów z powrotem do ponurego biura należącego to tytułowego zespołu. Bohaterowie serialu rozpoczną nowe śledztwo po tym jeden z członków tytułowego zespołu znajdzie się na radarze wroga.

Apple TV+ potwierdziło dziś, że „Kulawe konie” powrócą z nowymi odcinkami dokładnie 1 grudnia. Będzie to zatem kolejna obowiązkowa propozycja tego serwisu na jesień. Przypomnijmy, że pośród zaplanowanych tytułów znalazły się takie murowane hity jak „Czas krwawego miesiąca”, „For All Mankind” czy „Napoleon”. Więcej informacji w tym miejscu.

Sprawdź też: 

Oprócz Oldmana w obsadzie „Kulawych koni” znaleźli się również między innymi Chris Reilly („Jeden gniewny człowiek”), Rosalind Eleazar („NW”), Olivia Cooke („Ród smoka”), Kristin Scott Thomas („Czas mroku”) oraz Jonathan Pryce („Dwóch papieży”).

Przypomnijmy, że choć do widzów powędruje dopiero trzeci sezon, „Kulawe konie” zostały już przedłużone na serię czwartą.

Kulawe konie serial Apple.JPG

Kulawe konie serial Apple 3.JPG

Kulawe konie serial Apple 4.JPG

Kulawe konie serial Apple 2.JPG

źródło i zdj.: Apple TV+