Jodie Comer i Jeremy Allen White zakochają się na ekranie. A24 zabiera się za komedię romantyczną

Choć debiutancki pełny metraż Celine Song trafił do naszych kin raptem parę tygodni temu, reżyserka już przymierza się do kolejnego projektu. W ramach drugiej po „Poprzednim życiu” współpracy ze studiem A24 przedstawi na ekranie komediową historię miłosną z głównymi rolami Jodie Comer („Ostatni pojedynek”) i Jeremy'ego Allena White'a („Misiek”).

Gwiazdy „Miśka” i „Obsesji Eve” w komedii romantycznej od studia A24

Projekt zatytułowany „Materialists” znajduje się obecnie na etapie wczesnej preprodukcji. Celine Song, która ponownie znajdzie się za kamerą, odpowiada też za (ukończony już) scenariusz filmu. Główną inspiracją dla tekstu miały być filmy Jamesa L. Brooksa w rodzaju „Telepasji” (1987) i „Czułych słówek” (1983).

„Osadzony na tle żywiołowego pejzażu Nowego Jorku – miasta znanego nie tylko z tego, że nigdy nie zasypia, ale i z gorączkowego tempa, w którym toczą się tam różnorodne związki. W Materialists przyjrzymy się elitom tej metropolii – z unikalnej perspektywy” – obiecuje pierwszy opis filmu. Głowną bohaterką kolejnego obrazu Song będzie Lucy, najlepsza profesjonalna swatka na Manhattanie. Za jej ekspertyzę słono płacą przedstawiciele nowojorskiej śmietanki. A jednak, wkrótce na drodze bohaterki pojawiają się komplikacje. Wdaje się ona w toksyczny trójkąt miłosny. Nie mamy jeszcze wprawdzie oficjalnego potwierdzenia, ale wszystko wskazuje na to, że rola Lucy powędruje właśnie do Jodie Comer znanej z „Ostatniego pojedynku” oraz „Obsesji EveJodie Comer.

Sprawdź też:

Choć na chwilę obecną – z uwagi na trwający wciąż strajk aktorów – nie możemy spodziewać się rychłego rozpoczęcia prac zdjęciowych, warto przypomnieć, że pierwsze dzieło Celine Song na bieżąco wyświetlane jest w polskich kinach. Romantyczny dramat „Poprzednie życie” okazał się jednym z hitów prestiżowego festiwalu filmowego Sundance. W głównych rolach pojawili się Greta Lee, Teo Yoo oraz John Magaro

Źródło: World of Reel / zdj. Kathy Hutchins / Niyi Fote / depositphotos