Twórca „Mr. Robot” przedstawia nowy apokaliptyczny thriller. Ethan Hawke i Julia Roberts w zwiastunie

Netflix zaprezentował pełny zwiastun apokaliptycznego thrillera według reżysera i scenarzysty Sama Esmaila, autora seriali „Mr. Robot” i „Homecoming”. Główne role w produkcji grają Julia Roberts, Ethan Hawke i Mahershala Ali.

Apokalipsa według Sama Esmaila. „Zostaw świat za sobą” wygląda intrygująco

Amanda (w tej roli Roberts) i jej mąż Clay (Hawke) wynajmują na weekend luksusowy dom wraz z dziećmi — Archiem (Charlie Evans) i Rose (Farrah Mackenzie). Ich wakacje wywraca do góry nogami nocna wizyta dwojga nieznajomych — G.H. (Ali) i jego córki Ruth (Myha’la), którzy przynoszą wieści o tajemniczym cyberataku i chcą schronić się w domu, który, jak twierdzą, należy do nich.

Obie rodziny stawiają czoła nadciągającej katastrofie, która z minuty na minutę coraz bardziej przeraża, zmuszając wszystkich do pogodzenia się z pozycją w pogrążającym się świecie. Film „Zostaw świat za sobą”, do którego prawa dystrybucji zapewnił sobie Netflix, jest adaptacją wydanej w 2021 roku książki autorstwa Rumaana Alama o tym samym tytule. Doceniony przez krytyków thriller zdobył nominację do nagrody National Book Award.

Za produkcję odpowiadają Esmail Corp i Red Om Films, a za produkcję wykonawczą — Higher Ground Productions.

W ofercie Netfliksa „Zostaw świat za sobą” pojawi się dokładnie 8 grudnia.

Sprawdź też:

zdj. Netflix