„Johnny Vs Amber” powstanie dokument o rozpadzie burzliwego małżeństwa Deppa i Heard

Platforma Discovery+ zamierza stworzyć dokument „Johnny Vs Amber” skupiający się na historii rozpadu burzliwego związku Johnny'ego Deppa i Amber Heard. Jak zapewniają twórcy, produkcja rzetelnie przedstawi stanowiska obydwu stron konfliktu.

Stworzeniem dwuczęściowego dokumentu zajmie się brytyjska firma All3Media należąca do spółki Discovery. Dokument powstanie dla platformy Discovery+.

W produkcji najpewniej nie wezmą udział sami zainteresowani, ale znajdziemy w niej wywiady z prawnikami reprezentujących zarówno Johnny'ego Deppa, jak i Amber Heard, aby każda ze stron mogła podzielić się swoim spojrzeniem na sprawę. Przemyśleniami na temat głośnego konfliktu byłych małżonków podzielą się także osoby z bliskiego środowiska aktora i aktorki. Nie zabraknie też wielu materiałów archiwalnych w tym także nagrań audio. Tak dokument zapowiada jego producent Nick Hornby:

Dzięki taśmom, domowym nagraniom wideo i SMS-om pokazanym w sądzie, filmy te dadzą widzom rzadki i wyjątkowo istotny wgląd w małżeństwo, które spotkał tragiczny koniec i pozwolą lepiej zrozumieć niezwykłą wagę problemu przemocy domowej.

Przypomnijmy, że uwikłanie w sprawę rozwodową z Amber Heard sprawiło, że Johnny Depp stracił główną rolę w filmie „Fantastyczne zwierzęta 3” i został odsunięty od wszelkich wysokobudżetowych produkcji. Aktor stracił w jednym momencie poparcie niemal całej branży, a jego kariera zawisła na włosku. Ostatnio Depp odniósł jednak pierwsze zwycięstwo przed sądem w swojej potyczce z byłą żoną. Sąd podtrzymał wniosek aktora w sprawie o zniesławienie ze strony Amber Heard i zażądał od aktorki przedstawienia dowodów na wywiązanie się ze swojej deklaracji przekazania kwoty z ugody rozwodowej na cele charytatywne.

źródło: deadline.com / zdj. Warner Bros.