Kolejna porcja kosmicznych przygód. „For All Mankind” powraca na Apple TV+! [ZWIASTUN]

Wielkimi krokami zbliżamy się do wyczekiwanej premiery czwartego sezonu serialu „For All Mankind”. Platforma Apple TV+ pokazała właśnie zwiastun nowych odcinków jednej ze swoich najlepiej ocenianych produkcji. Oto co już teraz wiemy o powrocie „For All Mankind”.

For All Mankind” wraca z czwartym sezonem. Mamy zwiastun serialu Apple TV+

For All Mankind” to jedna z najbardziej intrygujących produkcji w ofercie Apple TV+, który zdążył zjednać sobie wielu wiernych widzów. Serial przedstawia alternatywną historię wyścigu kosmicznego, w której to Związek Radziecki jako pierwszy dociera na Księżyc, wyzwalając tym samym nowe wyzwania dla Stanów Zjednoczonych i dalszą eksplorację kosmosu. Czwarty sezon przenosi rywalizację na kolejny, jeszcze wyższy poziom.

Serial rozpoczynał swoją historię w 1969 roku, by potem w drugim sezonie przeskoczyć do roku 1983. Trzeci sezon przeniósł nas w lata 90., a ta nietypowa tradycja zostanie utrzymana w nadchodzącej serii. Czwarty sezon zabierze nas już do XXI wieku. W nowym sezonie powrócą znani nam główni bohaterowie tacy jak Ed (wcielający się w niego Joel Kinnaman) oraz Danielle (grana przez Krys Marshall). Choć wiele czasu minęło, wciąż pozostają aktywni w dziedzinie badań kosmosu. Jednak losy postaci Margo (Wrenn Schmidt) oraz jej sytuacja w Moskwie pozostają tajemnicą.

Do obsady w nowych odcinkach dołączyli: Daniel Stern („Kevin sam w domu”) wcielający się w Eligo Hobsona, nowego administratora NASA, Tyner Rushing, znana z „The Terminal List” zagrała Samanthę, pracowniczkę na Marsie, Svetlana Efremova, mająca w swoim dorobku serial „The Americans” wcieliła się natomiast w postać Iriny Morozovej, wysokiej rangą rosyjską urzędniczkę. W serialu pojawi się też Toby Kebbell, którego możecie znać z innej produkcji od Apple TV+, serialu „Servant”. Aktor zagrał Milesa, byłego pracownika naftowego, który poszukuje nowej pracy na Marsie.

Data premiery czwartego sezonu  „For All Mankind” została ustalona na 10 listopada. Prace nad nową serią rozpoczęły się jeszcze we wrześniu 2021 roku i trwały do marca 2022 roku. Oczekując na premierę, warto już teraz przyjrzeć się zwiastunowi nowego sezonu, aby poczuć atmosferę kolejnej kosmicznej przygody, która czeka na nas już za niespełna miesiąc.

Koniecznie sprawdź też:

zdj. Apple TV+