Kolejna znajoma twarz pojawi się w „Deadpoolu 3”! Znacie ją z „Logana”

Prace nad filmem „Deadpool 3” zostały niedawno wznowione. Powrót aktorów na plan zaowocował właśnie kolejną informacją na temat obsady produkcji. Okazuje się, że w historię wspólnej podróży Logana i Deadpoola wplątana zostanie też niedawna podopieczna Wolverine'a.

Dafne Keen powróci jako X-23 w filmie „Deadpool 3

Jak donosi Daniel Richtman w filmie „Deadpool 3” pojawi się Dafne Keen, która w produkcji o Loganie wcieliła się w znaną z komiksów Laurę Kinney posługującą się pseudonimem X-23. Informacje te wpisują się w poprzednie doniesienia, które jeszcze we wrześniu tego roku ujawniały, że Marvel na chwilę przed rozpoczęciem strajku aktorów podjął rozmowy z aktorką w sprawie dołączenia do obsady produkcji. Wygląda na to, że negocjacje dobiegły końca i Dafne Keen powróci jako Laura. Kilka miesięcy temu, gdy ujawniono, że aktorka ma pojawić się w filmie, mówiło się też, że jej rola nie będzie duża. Na razie powinniśmy więc założyć, że będzie to jedno z wielu cameo, które twórcy przygotowali na potrzeby wspólnej wyprawy Logana i Deadpoola.

Dafne Keen jako X-23

Przez ostatnie miesiące mówiło się między innymi o tym, że w filmie możemy zobaczyć Channinga Tatuma w roli Gambita, sugerowano też powrót niektórych z X-Menów. Coraz głośniej mówi się też o tym, że w filmie wystąpi Taylor Swift (jako Dazzler).  Mamy natomiast pewność, że obok ReynoldsaJackmana, w obsadzie do swoich ról z poprzednich części wracają: Karan Soni (Dopinder), Leslie Uggams (Blind Al), Morena Baccarin (Vanessa), Stefan  (Colossus), Brianna Hildebrand (Negasonic Teenage Warhead), Shioli Kutsuna (Yukio) i Rob Delaney (Peter). W jedną z przeciwniczek tytułowego bohatera wcieli się Emma Corrin – przecieki sugerują, że ma zagrać Cassandrę Novę. Z kolei Matthew Macfadyen prawdopodobnie wcieli się w rolę agenta TVA o imieniu Paradox.

zdj. Disney