Konkurs - wygraj soundtrack "Han Solo: Gwiezdne wojny - historie" na CD!

Na naszym portalu możecie przeczytać recenzje filmu "Han Solo: Gwiezdne wojny - historie" oraz soundtracku z muzyką Johna Powella i tematem muzycznym dla tytułowego bohatera, skomponowanym przez Johna Williamsa. Krążek trafił do polskich sklepów 25 maja, zatem pora na konkurs, w którym mamy do rozdania kilka egzemplarzy płyty, wydanej w naszym kraju nakładem Universal Music Polska.

Spis utworów:

1. The Adventures of Han - John Williams
2. Meet Han - John Powell
3. Corellia Chase - John Powell
4. Spaceport - John Powell
5. Flying with Chewie - John Powell
6. Train Heist - John Powell
7. Marauders Arrive - John Powell
8. Chicken in the Pot - John Powell
9. Is This Seat Taken? - John Powell
10. L3 & Millennium Falcon - John Powell
11. Lando's Closet - John Powell
12. Mine Mission - John Powell
13. Break Out - John Powell
14. The Good Guy - John Powell
15. Reminiscence Therapy - John Powell
16. Into the Maw - John Powell
17. Savareen Stand-Off - John Powell
18. Good Thing You Were Listening - John Powell
19. Testing Allegiance - John Powell
20. Dice & Roll - John Powell

Zadanie konkursowe:

Michael Giacchino przy "Łotrze 1" i teraz John Powell przy "Hanie Solo" godnie zastąpili Johna Williamsa, pisząc partytury do filmów z uniwersum "Gwiezdnych wojen". Kto jeszcze nadawałby się do skomponowania muzyki do planowanych spin-offów? Odpowiedź należy uzasadnić jednym zdaniem.

Odpowiedzi przesyłajcie na adres mailowy konkursy@filmozercy.com, w tytule wiadomości wpisując "Han Solo - konkurs". Konkurs trwa do 17.06.2018 r. włącznie. I jeszcze dwie bardzo ważne sprawy: nie zapomnijcie o swoim imieniu i nazwisku oraz pamiętajcie, aby uważnie zapoznać się z poniższym regulaminem konkursu.

Regulamin konkursu:

  1. W konkursie może wziąć udział każdy, kto do dnia 17 czerwca 2018 roku prześle odpowiedź na powyższe zadanie konkursowe na adres konkursy@filmozercy.com.
  2. Każdy Uczestnik może przesłać tylko jedno zgłoszenie. W przypadku przesłania większej ilości zgłoszeń przez jednego Uczestnika lub przesłania kilku zgłoszeń z jednego adresu e-mail, w konkursie weźmie udział najwcześniejsze zgłoszenie, przesłane w czasie trwania Konkursu.
  3. Najciekawsze wypowiedzi nagrodzimy płytami CD, a nagrody zostaną dostarczone do laureatów akcji w ciągu 21 dni od ogłoszenia oficjalnych wyników na portalu Filmozercy.com.
  4. Portal Filmozercy.com nie ponosi odpowiedzialności za opóżnienia w dostarczeniu przesyłek z nagrodami, za nie dostarczenie ich w planowanym terminie oraz za wszelkie ewentualne uszkodzenia powstałe podczas ich transportu.
  5. W konkursie wezmą udział jedynie osoby, które prześlą odpowiedź na zadanie konkursowe.
  6. Każdy uczestnik konkursu przesyłający zgłoszenie, wyraża zgodę na przekazanie swoich danych osobowych (imię i nazwisko, adres e-mail, adres do wysyłki nagrody) portalowi Filmozercy.com w celu wysłania nagrody na wskazany przez uczestnika adres.
  7. Wyniki zostaną ogłoszone 18 czerwca 2018 roku.

Źródło: Universal Music Polska / zdj. Lucasfilm / Disney