Hitowy film Marvela w nowej wersji trafił na Netflix! Tych scen nie widzieliście!

Netflix przygotował nie lada gratkę dla fanów Marvela. Do oferty streamingowego giganta zawitała właśnie rozszerzona wersja najnowszego superbohaterskiego widowiska o przygodach Spider-Mana z Tomem Hollandem w roli głównej.

Nowy film o Spider-Manie w rozszerzonej wersji na Netflix! I to w 4K z Dolby Vision!

Pod koniec lipca film „Spider-Man: Bez drogi do domu” trafił na platformę Netflix i ku uciesze fanów produkcji, stał się tym samym pierwszy raz dostępny w streamingu w rozdzielczości 4K z systemem Dolby Vision i oryginalną ścieżką dźwiękową w formacie Dolby Atmos. Przedstawiciele polskiego Netfliksa postanowili przygotować dla miłośników Pajączka kolejną niespodziankę i po dwóch miesiącach dorzucili do swojego katalogu rozszerzoną wersję ostatniego kinowego widowiska z Tomem Hollandem.

Od 30 września na platformie Netflix możecie oglądać wersję, która trwa 2 godziny i 36 minut. Poprzednia, która trafiła do kin i była do tej pory dostępna w Polsce na platformach streamingowych trwała 2 godziny i 28 minut. Co warte podkreślenia, rozszerzona edycja pojawiła się w rozdzielczości 4K z systemem Dolby Vision, ale jak na razie można ją oglądać w polskiej wersji językowe wyłącznie z dubbingiem. Niewykluczone jednak, że polskie napisy zostaną dodane w najbliższych dniach.

Po raz pierwszy w kinowej historii Spider-Mana nasz przyjazny bohater z sąsiedztwa zostaje zdemaskowany i nie jest już w stanie oddzielić swojego normalnego życia od wysokiej stawki bycia superbohaterem. Kiedy prosi o pomoc Doktora Strange'a, stawka staje się jeszcze bardziej niebezpieczna, zmuszając go do odkrycia, co to naprawdę znaczy być Spider-Manem.

Koniecznie sprawdź też:

zdj. Marvel / Rafael Henrique / depositphotos