Loki i Sylvie wracają do MCU! Nowe zdjęcie zapowiada emocjonujące chwile!

Marvel już za niespełna miesiąc pokaże widzom kolejną serialową produkcję. Do świata MCU wrócimy w październiku wraz z Tomem Hiddlestonem. Jednym z głównych wątków drugiego sezonu „Lokiego” będzie próba odnalezienia Sylvie. Zobaczcie, jak para bohaterów wypada na nowym zdjęciu – oczywiście jak przystało na materiał promujący nowe odcinki serialu, w tle pojawia się też nawiązanie do McDonalda.

Drugi sezon „Lokiego wielkimi krokami zmierza na Disney+

W drugim sezonie bohater Hiddlestona będzie podróżował przez multiwersum w poszukiwaniu Sylvie i zapewne spotka przy tym kilka własnych wariantów i zaliczy kolejną dawkę zwariowanych przygód„Drugi sezon Lokiego rozpoczyna się po szokujących wydarzeniach z finału pierwszej serii, kiedy Loki toczy walkę o istotę Time Variance Authority. Wraz z Mobiusem, Hunterem B-15 oraz zespołem nowych i powracających postaci, Loki przemierza stale rozwijające się i coraz bardziej niebezpieczne multiwersum w poszukiwaniu Sylvie, Judge Renslayer, Miss Minutes i prawdy o tym, co tak naprawdę znaczy posiadać wolną wolę i szczytny cel” – czytamy w oficjalnym opisie.

Do swoich ról z pierwszego sezonu wracają też: Sofia di Martino, Owen Wilson, Gugu Mbatha-Raw, Wunmi Mosaku, Tara Strong i Eugene Cordero. Do roli Kanga wróci też Jonathan Majors. Nowe postaci zagrali: Rafael Casal, Kate Dickie, Liz Carr, Ke Huy Quan i Neil Ellice. Drugi sezon „Lokiego” pojawi się na platformie Disney+ już 6 października.

Koniecznie sprawdź:

F5hYFnoWEAAq0U-.jpg

zdj. Marvel