„Mission: Impossible – Dead Reckoning” w październiku trafi na płyty. Takie wydania dostaniemy

Galapagos potwierdziło, że już 30 października w Polsce do sprzedaży trafią wydania Blu-ray i 4K UHD z filmem „Mission: Impossible - Dead Reckoning: Part One”. Poznaliśmy specyfikację płyt

Mission: Impossible - Dead Reckoning: Part One” w październiku na płytach

W Polsce doczekamy się aż czterech wydań najnowszej odsłony przygód Ethana Hunta w kultowej kreacji stworzonej przez Toma Cruise'a. Obok edycji na krążku DVD w sklepach znajdziemy jednopłytową edycję Blu-Ray w tradycyjnym plastikowym opakowaniu. Z kolei w debiutującym tego samego dnia wydaniu 4K UHD znajdziemy dwa krążki: na jednym znajdzie się sam film w najwyższej dostępnej rozdzielczości, zaś na drugim odnajdziemy materiały dodatkowe (krótkie zakulisowe dokumenty oraz komentarz reżysera). W przypadku „zwykłego” wydania Blu-ray w sekcji materiałów dodatkowych wyszczególniono natomiast wyłącznie ścieżkę z komentarzem Christophera McQuarrie'ego.

Największą atrakcją dla kolekcjonerów będzie jednak specjalne trzypłytowe wydanie w steelbooku. Znajdziemy w nim zarówno edycję filmu na 4K, jak i dwie płyty Blu-ray z wersją filmu w 1080p oraz dodatkami specjalnymi. Każde z wydań zostanie zaopatrzone w polską wersję językową (napisy oraz lektora). Poniżej odnajdziecie okładkę każdego z wydań. Z wyjątkiem wydania DVD (które otrzymało ścieżkę dźwiękową w formacie Dolby Digital 5.1), każda z edycji została zaopatrzona w wysokiej jakości zapis dźwięk Dolby Atmos.

Sprawdź też:

Poza Tomem Cruise'em w obsadzie pierwszej części „Dead Reckoning” znaleźli się Hayley Atwell, Ving Rhames, Simon Pegg, Vanessa Kirby, Esai Morales, Pom Klementieff oraz Marcin Dorociński.

Mission Impossible – Dead Reckoning 4.JPG Mission Impossible – Dead Reckoning 3.JPG

zdj. Paramount Pictures