Co powiedzielibyście na taką Wonder Woman? Fani chcą, żeby to ona przejęła rolę od Gal Gadot

W obliczu trwających w Hollywood protestów i braku oficjalnych doniesień castingowych fani coraz chętniej podejmują się obrazowania, jak w kultowych rolach mogliby prezentować się wymarzeni aktorzy. Jeden z kreatywnych fanów DC Comics przedstawił, jak w roli księżniczki Diany aka Wonder Woman wyglądałaby Alexandra Daddario, znana z „Białego Lotosu”. Co myślicie o takim wyborze?

Aktorka, mająca w dorobku nie tylko pierwszy sezon popularnego odcinkowego dramatu HBO Max, a również takie produkcje jak „Baywatch. Słoneczny patrol”, „Detektyw” czy „Mayfair Witches”, była jedną z czołowych kandydatek do zagrania superbohaterki DC, jeszcze przed obsadzeniem w tej roli Gal Gadot. 

A jednak, biorąc pod uwagę nadchodzące roszady w ekranowym świecie DC – nad którymi czuwają James Gunn i Peter Safran – nie możemy wykluczać, że casting na kreację Diany Prince otworzy się ponownie. Choć sama Gal Gadot wskazała niedawno, że bieżący kierownicy DC Studios planują zrealizować z jej udziałem trzecie widowisko o Wonder Woman, trzeba było zaledwie kilku dni, by w sieci ukazały się zupełnie przeciwne raporty – sugerujące z kolei, że w dobie resetu superbohaterskiego uniwersum nie powstaje żaden sequel filmów w reżyserii Patty Jenkins

Sprawdź też:

W obliczu niejasnych komunikatów ze strony współpracowników Warnera pozostajemy na chwilę obecną z fanowskimi teoriami, co do możliwego rozwoju komiksowego świata. Zerknijcie zatem, jak mogłaby wyglądać Wonder Woman w kreacji stworzonej przez Alexandrę Daddario – swoją wizję na ten casting przedstawił użytkownik Instagrama, Jaxson Derr.

 

Przypomnijmy, że w ostatnich dniach sporą popularnością cieszyła się też inna fanowska grafika. Chodzi o plakat odległego jeszcze od realizacji czwartego „Spider-Mana” z Tomem Hollandem. Jeden z fanów wyobraził sobie, w jakim towarzystwie ulubiony Człowiek-Pająk mógłby powrócić na ekrany. Szczegóły w tym miejscu.

źródło: Instagram / zdj. Xavier Collin / depositphotos / Warner Bros.