Na „Smętarzu dla zwierzaków” znowu straszy! Wracamy do mrocznego świata Stephena Kinga

Zapowiadany od zeszłego roku prequel „Smętarza dla zwierzaków” inspirowanego słynną powieścią Stephena Kinga doczekał się właśnie nowego zwiastuna. Zerknijcie jak zapowiada się produkcja poświęcona młodej wersji Juda Crandalla, sąsiada głównych bohaterów, wtajemniczonego w nadprzyrodzone zdarzenia mające miejsce na pobliskim cmentarzu. 

Mroczne tajemnice cmentarza! Zwiastun prequela „Smętarza dla zwierzaków” już dostępny!

Film o pełnym tytule „Pet Sematary: Bloodlines” posłuży jako prequel „Smętarza dla zwierzaków”, który trafił do kin jeszcze w 2019 roku. W jednej z głównych ról pojawi się David Duchovny. W obsadzie gwiazdorowi „Californication” towarzyszą między innymi Samantha Mathis („Tajna broń”, „Pod kopułą”), Henry Thomas („E.T”., „Nawiedzony dom na wzgórzu”), Jack Mulhern („Mare z Easttown”) oraz Jackson White („Zakłamanie”), który wciela się w Juda.

W prequelu zobaczymy, jak u progu lat 70. ubiegłego wieku młody Jud marzy o życiu z dala od zapadłej mieściny w stanie Maine, ale nim zdąży wcielić je w rzeczywistość, nastoletni bohater staje oko w oko z mroczną siłą zakorzenioną w przeszłości miasteczka. Wkrótce postanawia zebrać grupę znajomych i wspólnymi siłami powstrzymać zło pochodzące z pobliskiego cmentarzyska

Sprawdź też:

Reżyserią filmu zajęła się debiutująca za kamerą Lindsey Beer, która pracowała wcześniej przy scenariuszach do filmu „Ruchomy chaos” czy serialu „The Magic Order”. Produkcja powstała jako oryginalny film dla platformy Paramount+.

Premiera odbędzie się jesienią tego roku, dokładnie 6 października.   

zdj. Paramount