Najbardziej wyczekiwane seriale 2024 roku. Te produkcje pojawią się na Apple TV+

Platforma Apple TV+ przygotowuje na 2024 rok prawdziwy festiwal serialowych emocji. Zobaczmy, jakie hity będą rządziły na ekranach i co zaskoczy nas w najbliższych miesiącach. Te seriale powrócą do oferty serwisu Apple TV Plus w 2024 roku.

Nowe seriale od Apple TV+. Władcy przestworzy nowością stycznia

W 2024 roku serwis Apple TV+ zaskoczy nas wieloma serialowymi nowościami, ale część z nich cały czas pozostaje nieznana. W styczniu uwaga widzów skupi się przede wszystkim na produkcji „Władcy przestworzy”, która wyszła spod rąk Stevena Spielberga i Toma Hanksa. Produkcja jest traktowana jako nieoficjalna kontynuacja „Kompanii braci”, która zapisała się w historii telewizji jako jeden z najlepszych seriali wojennych.

Sprawdź też: Netflix szybko nie skończy „Niebieskookiego samuraja”. W planach 4 sezony i spin-offy.

Nowy rok upłynie nam jednak także pod znakiem wielu serialowych powrotów i to na nich się skupimy w tym artykule. W najbliższych dwunastu miesiącach na Apple TV+ powinno powrócić z nowymi odcinkami ponad 10 produkcji.

Hity Apple TV Plus wracają z nowymi sezonami. Rozdzielenie” sezon 2 i inne

rozdzielenie sezon 2

Najbardziej wyczekiwanym z nich jest „Rozdzielenie”. Tytuł ten podbił serca wielu widzów za sprawą swojej nietuzinkowej fabuły i zgarnął wiele prestiżowych nagród. Serial stworzony przez Dana Ericksona opowiada o pracownikach korporacji Lumen Industries, która próbuje wnieść do życia ludzi równowagę pomiędzy życiem prywatnym i zawodowym za pomocą nowej procedury umożliwiającej oddzielenie wspomnień związanych z pracą od tych z życia osobistego.

W 2024 roku powróci też serial Siostry na zabój”, mieszanka czarnej komedii i thrillera opowiadający o życiu sióstr Garvey, które łączy przedwczesna śmierć rodziców i obietnica chronienia siebie nawzajem. Doczekamy się też nowych odcinków komediowego dramatu „Terapia bez trzymanki” z Harrisonem Fordem, a także „Pachinko”, ekranizacji bestsellerowej powieści Min Jin Lee, za którą odpowiada Soo Hugh, scenarzystka „Terroru” i „Pod kopułą”.

Sprawdź też: Rok 2024 należy do horrorów – „Nosferatu”, nowy „Obcy” i powrót „Silent Hilla”. Oto lista.

Miłośnicy szpiegowskich produkcji mogą być natomiast spokojni o powrót „Kulawych koni”. Produkcja z Garym Oldmanem doczeka się czwartego sezonu w tym roku, a niedawno została już oficjalnie przedłużona przez Apple także na piątą serię.

Seriale Apple TV+ na 2024 roku

zdj. Apple TV+