Nicolas Cage jako łowca bizonów w nowym westernie! To będzie kolejna niezapomniana rola?!

W sieci ukazał się pełnoprawny zwiastun nowego filmu, w którym pojawi się Nicolas Cage. W ekranizacji westernowej powieści „Butcher's Crossing” Johna Williamsa aktor pojawi się na ekranie obok Freda Hechingera, znanego z pierwszego sezonu „Białego Lotosu” oraz takich produkcji jak „Vox Lux” i „Bielmo”.

Nicolas Cage zagrał łowcę bizonów w nowym westernie z gwiazdą „Białego Lotosu”

Literacki pierwowzór westernu opowiada o Williamie Andrewsie, młodym studencie Harvardu, który na początku lat siedemdziesiątych XIX wieku podejmuje decyzję o pozostawieniu swojego obecnego życia za sobą i wyrusza na przygodę do serca Ameryki. W miasteczku Butcher's Crossing w stanie Kansas bohater poznaje Millera (tę rolę zagrał w filmie Cage), doświadczonego łowcę i górala, z którym postanawia zapolować na bizony. 

Za reżyserię filmu odpowiada Gabe Polsky („Red Army”, „Motelowe życie”), który przygotował też scenariusz. Wyprodukowaniem filmu zajęło się studio Saban Films. Dystrybucją zajęło się Sony Pictures. Poza Hechingerem i Cage'em w obsadzie są też: Rachel Keller („Fargo”), Xander Berkeley („Uprowadzona”), Jeremy Bobb („The Knick”) i Paul Raci („Sound of Metal”).

Sprawdź też:

Za oceanem kinowa premiera filmu odbędzie się dokładnie 20 października. Na chwilę obecną nie wiemy, czy „Butcher's Crossing” trafi też na polskie wielkie ekrany.

Zdj. Sony