Niespodziewany powrót aktora z prequeli i pościg na Coruscant. Zobaczcie grafiki koncepcyjne z 4. odcinka „The Mandalorian”

Czwarty odcinek nowego sezonu „The Mandalorian” trafił już do oferty platformy Disney+, co oznacza, że do sieci trafiła nowa porcja oficjalnych grafik koncepcyjnych. Zobaczycie na nich między innymi (spoiler!) kolejne sekwencje akcji na Coruscant oraz zaskakujący powrót Ahmeda Besta, aktora znanego z niesławnej roli Jar Jar Binksa w trylogii prequeli.

W ramach „The Mandalorian” Best na dobre porzucił kreację nieszczęsnego Gungana z „Mrocznego Widma”. Zamiast tego wcielił się w postać mistrza Jedi Kellerana Beqa, wprowadzonego do kanonu w internetowym game show „Star Wars: Jedi Temple Challenge”. Zerknijcie, jak jego sceny rysowały się na etapie preprodukcyjnym.

Sprawdź też: Polskie filmy i seriale zaleją Netfliksa. Te tytuły zobaczymy w 2023 roku na platformie.

Ci fani, którzy mieli okazję zobaczyć czwarty odcinek „The Mandalorian”, oczekują już na premierę kolejnego rozdziału, w reżyserii Petera Ramseya, który zadebiutuje na Disney+ dokładnie 29 marca. Za reżyserię odcinków drugiego sezonu odpowiadają też Carl Weathers, Rick Famuyiwa, Rachel Morrison, Lee Isaac Chung i Bryce Dallas Howard.

The-Mandalorian-1.jpg

The-Mandalorian-2.jpg

The-Mandalorian-3.jpg

The-Mandalorian-4.jpg

The-Mandalorian-5.jpg

The-Mandalorian-6.jpg

The-Mandalorian-7.jpg

The-Mandalorian-8.jpg

The-Mandalorian-9.jpg

The-Mandalorian-10.jpg

The-Mandalorian-11.jpg

The-Mandalorian-12.jpg

The-Mandalorian-13.jpg

zdj. Disney