Nowe spojrzenie na Batmana Michaela Keatona w zapowiedzi Flasha

Powoli wkraczamy w okres rozkręcenia kampanii promocyjnej kinowego widowiska o Flashu. Film studia Warner Bros. będzie niedługo promowany na CinemaCon, a ostatnio doczekał się nowej zapowiedzi na konferencji zapowiadającej debiut serwisu Max. W materiale ponownie pojawił się Michael Keaton wracający do roli Batmana.

Pod koniec miesiąca zobaczymy drugi pełny zwiastun filmu Flash po tym, jak 25 kwietnia film zostanie wyświetlony limitowanej publiczności podczas wydarzenia CinemaCon w Las Vegas. Niedawno produkcja była też jednym z tytułów, które posłużyły Warnerowi do promowania jego nowej platformy Max. Pokazana na konferencji zapowiedź wyciekła do sieci i znajdziemy w niej kilka niepublikowanych jeszcze fragmentów, w tym kilka z Batmanem zarówno tym granym przez Keatona, jak i Afflecka.

Sprawdź też: „#BringBackAlice” – recenzja polskiego serialu HBO Max. Po drugiej stronie lustra.

Film o Flashu zresetuje uniwersum DC

Film doprowadzi do pełnoprawnego zresetowania DCEU i pokaże widzom alternatywne światy w ramach filmowego uniwersum DC. Widowisko pokaże różne wersje Flasha (granego przez powracającego do roli Ezrę Millera) i Mrocznego Rycerza. W roli Batmana w filmie pojawi się zarówno Michael Keaton, jak i znany z poprzednich odsłon kinowego uniwersum DC Ben Affleck (który Batmana we „Flashu” określił mianem swojej ulubionej interpretacji tej postaci – więcej w tym miejscu).

W obsadzie są również: Sasha CalleMaribel Verdu, która zagrała matkę Flasha, Kiersey Clemons wracająca do roli Iris West oraz Ron Livingston debiutujący w roli ojca Flasha. Andy Muschietti, twórca obu części dreszczowca „To” i horroru „Mama”, wyreżyserował film według scenariusza Christiny Hodson. Film Flash” zawita do kiin 16 czerwca.

zdj. Warner Bros.