Nowy film Zacka Snydera podzielony na DWIE części. Znamy tytuły obydwu odsłon

Już za chwilę zobaczymy w końcu pierwszy zwiastun wyczekiwanego filmu „Rebel Moon” od Zacka Snydera. Produkcja została jednak podzielona na dwie części i każda z nich otrzyma swój podtytuł. Jak będą nazywały się nowe filmy od twórcy „Ligi Sprawiedliwości” i kiedy trafią na platformę Netflix?

Rebel Moon” – nowy film Zacka Snydera podzielony na dwie części

Już w ten wtorek zobaczymy pierwszy zwiastun filmu „Rebel Moon”, który zadebiutuje na platformie Netflix dokładnie 22 grudnia. Produkcja otrzymała właśnie oficjalny podtytuł „A Child of Fire”. Pojawiła się też informacja o tytule drugiej odsłony, która trafi do nas jako „Rebel Moon część 2: The Scargiver”. Oficjalna data premiery drugiej część nie została jeszcze ujawniona, ale przecieki sugerują, że produkcja Snydera powróci na platformę Netflix już w kwietniu 2024 roku.

Film „Rebel Moon” opowie historię pokojowej kolonii leżącej na krańcu galaktyki, do której zbliża się śmiertelne zagrożenie w postaci armii okrutnego regenta znanego jako Balisarius. Zdesperowani mieszkańcy planety wysyłają młodą kobietę o tajemniczej przeszłości z misją odszukania odważnych wojowników, którzy mogliby ocalić ich istnienie.

Koniecznie sprawdź też:

ANNUAL_BREADTH_UPDATE_DIS_Display_970x250_V2-PL (1).jpg

Główną gwiazdą serii jest Sofia Boutella znana między innymi z ról w filmach „Atomic Blonde”, „Hotel Artemis” oraz „Mumia”. W gwiazdorskiej obsadzie produkcji są także: Jena Malone, Staz Nair, E. Duffy, Charlotte Maggi, Sky Yang, Charlie Hunnam, Djimon Hounsou, Ray Fisher, z którym Snyder pracował przy „Lidze Sprawiedliwości” oraz Doona Bae, którą niedawno mogliśmy oglądać w serialu „The Silent Sea”. 

zdj. Netflix